Squier Gitar Nasıl?(Çözüm bulundu)

Squier mi Fender mi?

Squier Company. Fender gitar üreticisinin uzakdoğuda üretimini yaptığı bir gitar markasıdır.

Squier gitar nedir?

fender’in ucuz isgucu mantigiyla uzakdogu’da yaptirdigi, bu yolla daha ucuza mal ederek daha ucuza fender sahibi olmak isteyenlere de hizmet etme araci olan gitar markasi. fiyatına göre performanslı gitarlar üreten usa lerin düşen kalitesine yakın bir kaliteye sahip olan gitar markası.

Squier Affinity nedir?

squier firmasının çinde ürettiği stratocaster kasalı gitar modelidir.

Bullet strat ne demek?

Bullet Strat /w Tremolo gitarımız, basit, uygun fiyatlı ve pratik bir gitar. Yeni başlayanlar ve öğrenciler için tasarlandı. Klasik tarza ek olarak 1 humbucking manyetik, 2 single-coil manyetik eklenmiş. Diğer özellikleri 5 yollu anahtar, senkronize tremolo ve gül ağacı klavyeli akçaağaç saptır.

Fender nerede üretiliyor?

Üreticisi 1909 doğumlu bir Amerikalı olan Leo Fender ‘dir. Uzun yıllar popülerliğini koruyan firma 60’lı yıllarda Meksika ve Kore’de fabrika açmıştır. 1965’te CBS tarafından satın alınmıştır. Daha sonra, Japonya ve Çin’de de fabrikaları kurulmuştur.

Squier mm nedir?

Fender Squier MM Stratocaster SSS Elektro Gitar Bu gitar; Sap, köprü ve orta pozisyonlarda sıralanan üç adet single manyetik yapılandırmasına sahiptir. İnce hazırlanmış hafif gövdesi ile kolay çalım, güçlü yapısı ile kalın ancak dengeli bir ton üretmenizi sağlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *