103.3 Hangi Radyo?(Soru)

Hazim OZSU hangi radyo?

Rahmet FM adlı radyo kanalında dini içerikli program yapan Hazım Özsu, Osmangazi ilçesi Altınova Mahallesi’nde 9 Mart Salı akşamı evine gelen kişi tarafından öldürüldü. Anadolu Ajansı’nın (AA) aktardığına göre olay yerinden kaçan saldırganın yakalanması için 322 güvenlik kamerasındaki görüntüler incelendi.

Rahmet FM nerede?

Bursa’da FM 103.3 MHz frekansından yayın yapan dini radyo kanalında yayınlanan bazı programların isimleri şöyledir; Din ve Toplum, Ayna, Beyaz Dilekçe, Gece Yürüyüşü, Kur’an’ın Gölgesinde, Kürsü Sohbetleri, Rahmet Pınarı, Toplumsal ve Bireysel Sağlık, Kervan.

97.2 Hangi radyo?

Metro FM Dinle | 97.2 Radyo Metro FM Canlı Dinle.

90.8 Hangi radyo?

Süper FM Dinle. 90.8 Radyo Süper FM Canlı Dinle.

Hazim Özsu kimdir?

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Altınova Mahallesi Yolgör Sokak’ta ablasıyla birlikte yaşayan ve bir radyoda dini içerikli program yapan Hazım Özsu (46), iddiaya göre evine gelen bir kişinin zili çalması üzerine kapıyı açtığı sırada H.N. (45) tarafından silahlı saldırıya uğradı.

100.7 hangi radyo?

Radyo ON Canlı dinle – 100.7 MHz FM, Ankara, Türkiye | Online Radio Box.

97.4 Hangi radyo?

Radyo Feza İstanbul Frekans ve İletişim Bilgileri Yönetim Türkiye’de bir ilk olan, Kur’an-ı Kerim Türkçe Mealini 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlamaktadır. Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da işitebilirsiniz.

98.0 Hangi radyo?

Radyo Yaren dinleyenlerine yedi tepeli şehir İstanbul’dan sesleniyor. Radyo Yaren FM İstanbul ve çevresinde 98.0 fm karasal frekans bandı üzerinden yayınları canlı dinlenebilir. Radyo kanalı müzik türü olarak çoğu zaman Ankara havaları ve bozlak olarak adlandırılan hareketli Anadolu düğün müzikleri çalmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.