88.2 Hangi Radyo?(Mükemmel cevap)

TRT Radyo 3 İstanbul 88.2 FM Canlı Dinle.

88.00 Hangi radyo?

Radyo 34 İstanbul’dan 88.0 frekansından Arabesk yayını yapan İstanbul yerel radyosudur. Frekans 88.0 “Damarın Merkezi Zirvenin Son Sahibi” sloganı ile Digitürk 406. kanaldan da yayın yapmaktadır.

88.4 Hangi radyo?

Lâlegül FM, 2005 yılında kurulmuş, İstanbul’da 88.4 frekansından Dini içerikliyle yayın yapan bir radyo istasyonudur.

96.0 Hangi radyo?

Radyo Ostim Dinle. Radyo Ostim, Ankara ve çevresine yönelik 96.0 fm bandından karasal yayın yapan türkü istasyonudur.

100.4 hangi radyo?

Yayınlarına 100.4 frekansıyla İstanbul ve Bursa’da yayına başlayan radyo istasyonu, 2019 tarihinde Power Pop’un tüm frekanslarını alarak ulusal çapta karasal yayın yapmaya başladı. Radyo Fenomen Türksat 4A uydusu ve internet yayınları aracılığıyla bugün tüm Türkiye’den ve dünyadan dinleyicilere ulaşabilmektedir.

Lalegül Radyo Frekans kaç?

Radyo Lâlegül FM Frekans Bilgileri Uygu frekans bilgileri: Frekans; 12685, Sembol; 30000, Polarizasyon; Dikey (Vertical).

94.8 Hangi radyo?

İstanbul’da yayın yapan tüm radyoların taşınacağı Küçük Çamlıca Kulesinden daha iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmak için Kral Pop Radyo olarak istanbul’da yeni frekansımıza geçtik. Kral Pop Radyo olarak artık İstanbul’da 94.7’den frekansından 94.8 frekansıyla daha iyi bir ses kalitesiyle yeni kulemizden yayındayız!

96.8 Hangi radyo?

ERKAM RADYO İSTASYONU DETAYLARI Radyo Moda’nın frekansı olan 96.8 ‘i kullanmaya başlayan istasyon, 5 Temmuz tarihinde bu frekans üzerinden İstanbul’a test yayınlarına başlamış, dinleyenlere çeşitli programlar sunmuştur.

95.8 Hangi radyo?

Radyo Gol 95.8 Dinle Spor radyosu; bilhassa erkekler tarafından sıklıkla dinlenmektedir. İdeal bir spor radyosu arıyorsanız tercihiniz Radyo GOL olmalıdır. Bu radyo sayesinde hem Türkiye’deki hem de dünyadaki spor haberlerini tam zamanında öğrenme şansına sahip olursunuz.

You might be interested:  Radyo Televizyon Sinema Ne Iş Yapar?

97.0 Hangi radyo?

▶ Radyo Bilim – Ankara 97.0 FM.

101 Hangi radyo?

▶ Power POP – İstanbul 101.0 FM.

Aşık dili ne söyler?

Günümüzün tanınmış halk ozanlarından Aşık Nuri Çırağı, aşıklık geleneği, kökleri ve geleceği ile ilgili olarak bilgiler vermenin yanı sıra kendi çalıp söylediği türküleri de dinleyicilerle paylaşan programa zaman zaman farklı yörelerden halk ozanlarının konuk olarak davet edildiği bir program

Leave a Comment

Your email address will not be published.