90.2 Hangi Radyo?(Doğru cevap)

Radyo Turkuvaz 90.2 Dinle Canlı Dinle.

90.02 Hangi radyo?

Turkuvaz Radyo Grubu bünyesinde kurulmuş olan ilk radyo kanalı olan Radyo Turkuvaz, bugün internet üzerinden Radyo Turkuvaz canlı dinle seçeneği kullanılarak dinlenebilir. Aynı zamanda çeşitli mobil uygulamalar üzerinde de Radyo Turkuvaz mobil dinle seçeneği bulunur.

97.4 Hangi radyo?

Radyo Feza İstanbul Frekans ve İletişim Bilgileri Yönetim Türkiye’de bir ilk olan, Kur’an-ı Kerim Türkçe Mealini 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlamaktadır. Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da işitebilirsiniz.

90.8 Hangi radyo?

Süper FM Dinle. 90.8 Radyo Süper FM Canlı Dinle.

89.8 Hangi radyo?

Show Radyo 89.8 Canlı Yayını | Show Radyo Online Dinle.

93.6 Hangi radyo?

Radyo Turkuvaz 93.6 | Canlı Radyo Turkuvaz Dinle.

Turkuvaz radyolar kimin?

Turkuvaz Yayın Grubu, medya sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Eski imtiyaz sahibi Ahmet Çalık, 5 Aralık 2007 tarihinde TMSF tarafından gerçekleşen ihalede eskiden Ciner Holding’e bağlı olan Merkez Medya Grubu’nu 1,1 milyar dolar’a satın aldı.

96.0 Hangi radyo?

Radyo Ostim Dinle. Radyo Ostim, Ankara ve çevresine yönelik 96.0 fm bandından karasal yayın yapan türkü istasyonudur.

96.8 Hangi radyo?

ERKAM RADYO İSTASYONU DETAYLARI Radyo Moda’nın frekansı olan 96.8 ‘i kullanmaya başlayan istasyon, 5 Temmuz tarihinde bu frekans üzerinden İstanbul’a test yayınlarına başlamış, dinleyenlere çeşitli programlar sunmuştur.

98.0 Hangi radyo?

Radyo Yaren dinleyenlerine yedi tepeli şehir İstanbul’dan sesleniyor. Radyo Yaren FM İstanbul ve çevresinde 98.0 fm karasal frekans bandı üzerinden yayınları canlı dinlenebilir. Radyo kanalı müzik türü olarak çoğu zaman Ankara havaları ve bozlak olarak adlandırılan hareketli Anadolu düğün müzikleri çalmaktadır.

You might be interested:  Radyo Kim Buldu?(Çözüm bulundu)

100.4 hangi radyo?

Yayınlarına 100.4 frekansıyla İstanbul ve Bursa’da yayına başlayan radyo istasyonu, 2019 tarihinde Power Pop’un tüm frekanslarını alarak ulusal çapta karasal yayın yapmaya başladı. Radyo Fenomen Türksat 4A uydusu ve internet yayınları aracılığıyla bugün tüm Türkiye’den ve dünyadan dinleyicilere ulaşabilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *