Aragaz Hangi Radyo?(Çözüm bulundu)

Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” radyo programında, kendine has tarzı ve Hacı Darth Vader, Dilber Kortaylı gibi ikonik tiplemeleriyle gündemi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde yorumluyor!

Kadir Çöpdemir hangi kanalda program yapıyor?

Şu zamanlarda TRT’de ” Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk- show programı yapmıştır. 13 Ağustos 2013’ten beri, Pascal Nouma ile birlikte Metro FM’de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Aragaz ne?

doğru ahmet ve bay yanlış fotoromanındaki bay yanlış’ı karikatürist serkan altuniğne’nin canlandırdığı eğlenceli otomobil kültürü sitesi. kendi tabirleriyle ‘zeki, çevik, ahlaksız’ radyo programı.

Kadir Çöpdemir hangi radyoda saat kaçta?

Türkiye’nin en çok dinlenen ve ilk ulusal yabancı müzik radyosu Metro FM’de 08.00-10.00 saatleri arasında sevilen radyo programı ‘ Kadir Çöpdemir ile Ara Gaz’ kahkaha tufanı ile uyku açarken, yazın yüksek enerjisine eşlik eden şarkılarıyla “Deniz Akbaba ile Yaz Partisi” 14:00- 15:00 arasında dinleyiciyle buluşuyor!

Pascal Nouma hangi radyoda?

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, Metro FM’deki “Ara Gaz” programında, her akşam eve dönüş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde, güncel konular üzerine konuşacak, olayları kendilerine özgü tarzlarıyla yorumlayacaklar.

Kadir Çöpdemir Metro FM den ayrıldı mı?

Karnaval Media Group’ta yaşanan ayrılıklar devam ediyor. Gruba bağlı radyolarda yayın yapan iki önemli isimle yollar ayrıldı. Metro FM ‘de Kadir Çöpdemir ile Aragaz programını yapan Pascal Nouma ile yollar ayrıldı. Nouma’nın ayrılmasının ardından Çöpdemir, Aragaz isimli programı tek başına yapmaya devam edecek.

You might be interested:  Hangi Radyo Maç Yayını Veriyor?(En iyi çözüm)

Metro FM frekansı nedir?

Metro FM Dinle | 97.2 Radyo Metro FM Canlı Dinle.

Aragaz atmak ne demek?

Profesör. Normalde aragaz dediğimiz şey vites düşürürken verilir ki bir anda yükselemeyen motor devri dolayısıyla araç öne yığılmasın ya da arka lastikleri kilitlenmesin.

Ara gaz vermek ne demek?

-bir de sazan ve kefal turunden baliklarda adrenalin benzeri etki gosteren tavir ve davranislarin tumune verilen ad. vites herhangi bir sebeple istediginiz yere gecmiyorsa (ki vitesin otomatik olmadigi varsayilmistir.) biraz gaz verirsiniz, senkromecler yerine oturur vites adam olur.

Aragaz daki Gizem kim?

kleider isimli yazarın duyumlarından yola çıkarak araştırdığım ve kesinlikle kendisine hak verdiğim sesin sahibi (bkz: gizem koçer) dir. kendisi yeni yapımlarla kendini gösteren tiyatrocudur. ve twitter adresinde paylaştığı videoda sesini dinlerseniz o olduğunu siz de görebilirsiniz.

Metro FM Aragaz programı ne zaman?

Hafta içi her sabah 08:00-10:00 arası, işe gidiş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde radyo dinleyicilerini hem keyifli bir dünya turuna çıkarıp, güncel konulardan haberdar ediyor hem de yeni başlayan güne kahkahalarla hazırlıyor!

100.7 hangi radyo?

Radyo ON Canlı dinle – 100.7 MHz FM, Ankara, Türkiye | Online Radio Box.

Aragaz Pascal ayrıldı mi?

Pascal Nouma on Instagram: “Sevgili dostlarım, 7 yıldır neşeyle, severek yaptığım Aragaz radyo programından ayrılma zamanı geldi. Bu 7 yıl içinde beni destekleyen…”

Eşber siftah kim?

aragazın her sabah ekonomi haberlerini almak için davet ettiği çok değerli hocadır. ekonomi konusunda sorulan soruları malatya üzerinden örneklerle anlatan, yer yer de küfürü basan ekonomi profesörü.

Akla karayı kim sunuyor?

metro fm’de anıl ilter ve pascal noumalı radyo programı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *