Honda Jazz Radyo Kodu Nasıl Girilir?(Mükemmel cevap)

Honda Accord teyp kodu nasıl girilir?

Honda Accord ‘unuzun stereo sistemi artık açıldı. Sizin E.

  1. Aracınız içindeyken AÇIK motoru çalıştırmadan konumlandırın.
  2. Göreceksin HATA Radyo ekranındaki bildirim.
  3. Basın # 1, # 6 ve GÜÇ aynı zamanda SERİ NUMARASI. Radyo ekranında görünecektir.
  4. Sahip olduktan sonra KOD siteden radyo numarası düğmeleriyle girin.

Renault teyp kodu nasil girilir?

Renault Radyo Kodu Nasıl Girilir?

  1. Önce aracınızı çalıştırın.
  2. 4 haneli radyo kodunu tespit edin.
  3. 3 rakamına ulaşmak için 1 tuşuna 3 kez, 6 rakamı için 2 tuşuna 6 kez, 5 rakamı için 3 tuşuna 5 kez ve son olarak 1 rakamı için 4 tuşuna bir kez basıyoruz.

Teyp neden kod ister?

İmmoblizer sistemine sahip tüm modern araçların teyplerinde o şasi numarasına göre üretilmiş benzersiz bir kod bulunur. Teyp söküldüğünde veya akü bitmesi durumunda bu kod girilmeden cihaz çalışmaz. Bir nevi oto teyp sistemlerinin çalınmasını engelleyici bir sistemdir.

Oto teyp şifresi nasıl bulunur?

Aracın Teyp Kodu araç içerisinde güneşliklerde yada torpido gözünün iç kısmanda yapışık 4 haneli cey kod olarak belirtilen bir etikettir. Belirtilen yerlerde bulunmaması halinde müşteriler en yakın yetkili servisten yeni bir kod tanımlatmak durumundadır.

Honda radyo nasıl açılır?

İşlem kolaydır, anahtarları honda civic’inizin kontağına koyduğunuzda, radyo otomatik olarak açılmazsa, tek yapmanız gereken honda ‘nızın gösterge panelindeki güç veya “AÇMA” düğmesine basmaktır.. Araç radyosu çalışırken gösterge paneli aydınlanacak ve ardından radyo frekansını isteklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Radyo kodu nerede yazar?

Şase numarası ile yetkili servisler verebilir, bize teybini söküp yan tarafında olan security nunarasını verebilirsen kodunu buluruz.

You might be interested:  Mikado Radyo Nasıl Şarj Edilir?(Çözüm bulundu)

Renault Symbol teyp kodu nasıl alınır?

Uygulamaya üye olduktan sonra motor şasi numarası ve motor numarasının son 4 hanesinini girerseniz aracınızın plakası, araç modeli, geçmiş servis kayıtları gibi bilgileri uygulamada görebileceksiniz. Uygulama menüleri arasında radyo kodu al şeklinde bir menü de bulunmaktadır.

Renault Yol Yardım ücretli mi?

Minimum kilometre sınırı olmaksızın ve sınırsız arama imkanı ile Renault Yardım hizmetlerinden faydalanın. Aracınızın garanti dönemi tamalandıktan sonra, yol yardım hizmetlerini ücretli olarak kullanabilirsiniz. Kaza yardımı ile ilgili olarak model bağımsız size yardımcı olur.

Astra G teyp kodu nerede yazar?

Profesyonel Üye. Genelde kod isteyen teyplerin kodu arac ilk alindiginda bir kart üzerinde yazar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.