Iphone 5S Radyo Nasıl Dinlenir?

Apple Müzik uygulamasıyla, yerel istasyonlar da dahil olmak üzere en sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz.

  1. Ara’ya gidin.
  2. Adına, radyo koduna, frekansına veya takma adına göre radyo istasyonunu arayın.
  3. Canlı dinlemek için radyo istasyonunu tıklayın veya istasyonun üzerine dokunun.

iPhone radyo ücretli mi?

Apple Music radyoyu dinleme Apple Music 1’i, Apple Music Hits’i veya Apple Music Country’yi dinlemek için abonelik gerekmez.

Internetsiz radyo uygulaması var mı?

Android mobil cihazınızda internet olmadan FM Radyo dinlemenizi sağlamak için size getirdiğimiz ilk uygulama NextRadio’dur. Bu uygulama, tabiri caizse, en tipik ve popüler olanıdır. Cep telefonunuz uyumluysa, FM Radyo ‘yu internet olmadan dinlemek için en iyi uygulamalardan birine sahip olacaksınız.

Internetten radyo dinlemek ne kadar?

Bir radyo uygulamasından 15 dakikalık müzik dinlemek yaklaşık 7.5 megabyte veri harcanmasını sağlıyor. Söz konusu veri miktarı yaklaşık 15 kuruşa denk geliyor. Akıllı telefondan internet kotası harcamadan televizyon izlemenin yolları arasında mobil operatörlerin televizyon uygulamarı bulunuyor.

iPhone 8 de radyo var mı?

Arabalarımızda oturup radyo programı dinlemek hoş olsa da, telefonlarımızda ne yazık ki bunu yapmak için bir donanım bulunmuyor. Dün güzel bir konferansla duyurulan 3 yeni iPhone modelinde FM radyonun olmasını uman devasa bir kitle olmasına rağmen üzücü haberi verelim: FM radyo yok.

Tune in ücretli mi?

Dünyanın dört bir yanından 100,000’den fazla AM, FM ve internet radyo istasyonunu dinle. TuneIn, 200 platformda ve bağlı cihazda ücretsiz olarak kullanılabilir.

You might be interested:  99.4 Hangi Radyo?(EN iyi 5 ipucu)

Samsung Galaxy J7 de radyo var mı?

3300mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan Galaxy J7 2016, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, FM radyo (Çift SIM’li versiyonda var ) gibi teknolojilere ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) desteğine sahip.

S7 de radyo var mı?

Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi. Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi.

Note 8 de radyo var mı?

Galaxy S8 ve S8+’larda radyo yayınları diyebilmenizi sağlayan FM Radyo Alıcısı olduğu bulundu. Asıl ilginç olan durum ise donanım için herhangi bir uygulamanın bulunmaması oldu.

Apple de radyo var mı?

iPhone, iPad, iPod touch, Mac, Apple TV, Apple Watch, Android aygıtınız veya Chromebook’unuzda: Apple Music uygulamasını açın ve Radyo ‘ya gidin. PC’nizde: iTunes’u açın, açılır menüden Müzik’i seçin ve dolaşma çubuğunda Radyo ‘yu tıklayın. Web’de: music. apple.com/tr adresine gidin ve kenar çubuğunda Radyo ‘yu tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.