Iphone 5S Radyo Nerede?(En iyi çözüm)

Apple Müzik uygulamasını açın veya music.apple.com/tr adresine gidin. PC’de, iTunes’u açın. Radyo‘ya gidin.

iPhone FM radyo var mı?

Müzik uygulamasındaki Radyo sekmesinde Apple Music radyo ‘yu dinleyebilirsiniz. Apple Music radyo, özel röportajların yanı sıra çeşitli müzik türlerinde en son müzikleri içeren dünya çapında üç radyo istasyonunu (Apple Music 1, Apple Music Hits ve Apple Music Country) içerir.

Internetsiz radyo uygulaması var mı?

Android mobil cihazınızda internet olmadan FM Radyo dinlemenizi sağlamak için size getirdiğimiz ilk uygulama NextRadio’dur. Bu uygulama, tabiri caizse, en tipik ve popüler olanıdır. Cep telefonunuz uyumluysa, FM Radyo ‘yu internet olmadan dinlemek için en iyi uygulamalardan birine sahip olacaksınız.

Internetten radyo dinlemek ne kadar?

Bir radyo uygulamasından 15 dakikalık müzik dinlemek yaklaşık 7.5 megabyte veri harcanmasını sağlıyor. Söz konusu veri miktarı yaklaşık 15 kuruşa denk geliyor. Akıllı telefondan internet kotası harcamadan televizyon izlemenin yolları arasında mobil operatörlerin televizyon uygulamarı bulunuyor.

iPhone 8 de radyo var mı?

Arabalarımızda oturup radyo programı dinlemek hoş olsa da, telefonlarımızda ne yazık ki bunu yapmak için bir donanım bulunmuyor. Dün güzel bir konferansla duyurulan 3 yeni iPhone modelinde FM radyonun olmasını uman devasa bir kitle olmasına rağmen üzücü haberi verelim: FM radyo yok.

iPhone telefon nasıl dinlenir?

Canlı Dinleme’yi kullanma

  1. iPhone veya iPod touch’ınızda ya da iPad’inizde Denetim Merkezi’ni açın.
  2. İşitme düğmesine dokunun.
  3. Canlı Dinleme’ye dokunun.
  4. Aygıtınızı, dinlemek istediğiniz kişinin önüne yerleştirin. Yeterince iyi duyamıyorsanız aygıtınızda ses yüksekliğini ayarladığınızdan emin olun.
You might be interested:  Bim Nostaljik Radyo Ne Zaman Gelecek 2021?(Doğru cevap)

Samsung Galaxy J7 de radyo var mı?

3300mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan Galaxy J7 2016, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, FM radyo (Çift SIM’li versiyonda var ) gibi teknolojilere ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) desteğine sahip.

S7 de radyo var mı?

Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi. Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi.

Note 8 de radyo var mı?

Galaxy S8 ve S8+’larda radyo yayınları diyebilmenizi sağlayan FM Radyo Alıcısı olduğu bulundu. Asıl ilginç olan durum ise donanım için herhangi bir uygulamanın bulunmaması oldu.

Apple de radyo var mı?

iPhone, iPad, iPod touch, Mac, Apple TV, Apple Watch, Android aygıtınız veya Chromebook’unuzda: Apple Music uygulamasını açın ve Radyo ‘ya gidin. PC’nizde: iTunes’u açın, açılır menüden Müzik’i seçin ve dolaşma çubuğunda Radyo ‘yu tıklayın. Web’de: music. apple.com/tr adresine gidin ve kenar çubuğunda Radyo ‘yu tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *