Kadir Çöpdemir Hangi Radyo Frekansı?(Mükemmel cevap)

Türkiye’nin en çok dinlenen ve ilk ulusal yabancı müzik radyosu Metro FM’de 08.00-10.00 saatleri arasında sevilen radyo programı ‘Kadir Çöpdemir ile Ara Gaz’ kahkaha tufanı ile uyku açarken, yazın yüksek enerjisine eşlik eden şarkılarıyla “Deniz Akbaba ile Yaz Partisi” 14:00- 15:00 arasında dinleyiciyle buluşuyor!

Kadir Çöpdemir nerede program yapıyor?

13 Ağustos 2013’ten beri, Pascal Nouma ile birlikte Metro FM’de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Metro FM frekansı ne?

Metro FM Dinle | 97.2 Radyo Metro FM Canlı Dinle.

Metro FM Aragaz programı ne zaman?

Hafta içi her sabah 08:00-10:00 arası, işe gidiş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde radyo dinleyicilerini hem keyifli bir dünya turuna çıkarıp, güncel konulardan haberdar ediyor hem de yeni başlayan güne kahkahalarla hazırlıyor!

Kadir Çöpdemir Metro FM den ayrıldı mı?

Karnaval Media Group’ta yaşanan ayrılıklar devam ediyor. Gruba bağlı radyolarda yayın yapan iki önemli isimle yollar ayrıldı. Metro FM ‘de Kadir Çöpdemir ile Aragaz programını yapan Pascal Nouma ile yollar ayrıldı. Nouma’nın ayrılmasının ardından Çöpdemir, Aragaz isimli programı tek başına yapmaya devam edecek.

45lik radyo frekans kaç Istanbul?

Radyo 45’lik – Radyo 45lik ‘i radyolarınızdan İstanbul 102.0, İzmir 92.7 frekansından dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden dinlemek için: radyo45lik.com #radyo45lik # 45lik #nostaljişarkılar | Facebook.

Power Türk frekansı kaç?

Power Türk Canlı Dinle | PowerTürk 99.7 Online Canlı Yayını

Pal FM frekansı kaç?

Pal FM, İstanbul’dan 106.6 FM frekansından “Müziğin Türkçesi” sloganıyla yayın yapan radyo kanalıdır.

You might be interested:  Radyo Dalgaları Ile Haberleşme Nasıl Olur?(En iyi çözüm)

100.4 hangi radyo?

Yayınlarına 100.4 frekansıyla İstanbul ve Bursa’da yayına başlayan radyo istasyonu, 2019 tarihinde Power Pop’un tüm frekanslarını alarak ulusal çapta karasal yayın yapmaya başladı. Radyo Fenomen Türksat 4A uydusu ve internet yayınları aracılığıyla bugün tüm Türkiye’den ve dünyadan dinleyicilere ulaşabilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.