Kadir Çöpdemir Pascal Nouma Hangi Radyo?(Doğru cevap)

Şu zamanlarda TRT’de “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk-show programı yapmıştır. 13 Ağustos 2013’ten beri, Pascal Nouma ile birlikte Metro FM’de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Aragaz ne?

doğru ahmet ve bay yanlış fotoromanındaki bay yanlış’ı karikatürist serkan altuniğne’nin canlandırdığı eğlenceli otomobil kültürü sitesi. kendi tabirleriyle ‘zeki, çevik, ahlaksız’ radyo programı.

Kadir Copdemir hangi kanalda?

Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” radyo programında, kendine has tarzı ve Hacı Darth Vader, Dilber Kortaylı gibi ikonik tiplemeleriyle gündemi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde yorumluyor!

Pascal Metro FM den ayrıldı mı?

Metro FM ‘de Kadir Çöpdemir ile Aragaz programını yapan Pascal Nouma ile yollar ayrıldı. Nouma’nın ayrılmasının ardından Çöpdemir, Aragaz isimli programı tek başına yapmaya devam edecek.

Aragaz daki Gizem kim?

kleider isimli yazarın duyumlarından yola çıkarak araştırdığım ve kesinlikle kendisine hak verdiğim sesin sahibi (bkz: gizem koçer) dir. kendisi yeni yapımlarla kendini gösteren tiyatrocudur. ve twitter adresinde paylaştığı videoda sesini dinlerseniz o olduğunu siz de görebilirsiniz.

Aragaz atmak ne demek?

Profesör. Normalde aragaz dediğimiz şey vites düşürürken verilir ki bir anda yükselemeyen motor devri dolayısıyla araç öne yığılmasın ya da arka lastikleri kilitlenmesin.

Ara gaz vermek ne demek?

-bir de sazan ve kefal turunden baliklarda adrenalin benzeri etki gosteren tavir ve davranislarin tumune verilen ad. vites herhangi bir sebeple istediginiz yere gecmiyorsa (ki vitesin otomatik olmadigi varsayilmistir.) biraz gaz verirsiniz, senkromecler yerine oturur vites adam olur.

You might be interested:  Radyo Iyi Çekmesi Için Ne Yapılır?(Soru)

Aragaz hangi kanalda?

Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” radyo programında, kendine has tarzı ve Hacı Darth Vader, Dilber Kortaylı gibi ikonik tiplemeleriyle gündemi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde yorumluyor!

Metro FM frekansı nedir?

Metro FM Dinle | 97.2 Radyo Metro FM Canlı Dinle.

Kadir Çöpdemir hangi radyoda saat kaçta?

Türkiye’nin en çok dinlenen ve ilk ulusal yabancı müzik radyosu Metro FM’de 08.00-10.00 saatleri arasında sevilen radyo programı ‘ Kadir Çöpdemir ile Ara Gaz’ kahkaha tufanı ile uyku açarken, yazın yüksek enerjisine eşlik eden şarkılarıyla “Deniz Akbaba ile Yaz Partisi” 14:00- 15:00 arasında dinleyiciyle buluşuyor!

Metro FM Pascal kimle program yapıyor?

Şu zamanlarda TRT’de “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk- show programı yapmıştır. 13 Ağustos 2013’ten beri, Pascal Nouma ile birlikte Metro FM ‘de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Aragaz Pascal ayrıldı mi?

Pascal Nouma on Instagram: “Sevgili dostlarım, 7 yıldır neşeyle, severek yaptığım Aragaz radyo programından ayrılma zamanı geldi. Bu 7 yıl içinde beni destekleyen…”

Eşber siftah kim?

aragazın her sabah ekonomi haberlerini almak için davet ettiği çok değerli hocadır. ekonomi konusunda sorulan soruları malatya üzerinden örneklerle anlatan, yer yer de küfürü basan ekonomi profesörü.

Hacı Darth Vader kim?

kadir çöpdemir’in sunduğu sabah neşemiz olan aragaz programındaki en başarılı kurgusal karakter. star wars evreninde yaşayan bu abimiz kadir’e sürekli genco diye hitap eder, akıllara zarar fikirler ile ara ara karşımıza çıkar.

Metro FM Kadir Çöpdemir Cansu kim?

Cansu Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Beylikdüzü’nde annesi ve kızkardeşi ile birlikte oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır. Vücut ölçüleri 90-58-92 ve boyu 1.84 santimetre olan Cansu Taşkın, 16 yaşında İzmir Fuarı’nda podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.