Kafa Radyo Kimin?(EN iyi 5 ipucu)

Programcılar

Kafa Radyo
Kuruluş 13 Şubat 2019
Sahibi Nihat Sırdar Güçlü Mete Candaş Tolga Işık
Formatı Türkçe Pop / Konuşan Radyo
Slogan Türkiye’nin En Kafa Radyosu

12

Kafa radyoda kim öldü?

Kafa Radyo ‘da yayınlanan Nihat’la Sivrisinek programı ekibinde yer alan Rıdvan Akbulut’un ölümü herkesi derinden sarstı. Program ekibinde görev alan Rıdvan Akbulut, henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü canından oldu. Radyoda vefat haberi veren Nihat Sırdar, “Canımız yanıyor.

Kafa Radyo sunucusu kimdir?

Zeki Kayahan Coşkun – Yapımcı- Sunucu -Yazar – Kafa Radyo | LinkedIn.

Kafa Radyo Nihat Kimdir?

Nihat Sırdar, 19 Ekim 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Radyo programcısı ve köşe yazarlığı yapan Sırdar, “RTÜK’ten en çok uyarı alan radyocu” olarak bilinmektedir. Makine ressamı olmak için okumuş ama radyoculuk mesleğini seçmiştir. 2019’da Show Radyo ‘dan ayrılıp kuruluşunda görev aldığı Kafa Radyo ‘ya geçiş yaptı.

Kafa Radyo hangi uygulamada?

Online Radio Box uygulamasını akıllı telefonuna yükle ve nerede olursan ol Kafa Radyo radyosunu ve diğer birçok radyo istasyonunu çevrimiçi dinle! Şimdi kullanışlı uygulamamız sayesinde favori radyo istasyonun cebinde.

Kafa Radyo hangi illerde var?

FREKANSLAR

  • Adana 98.0.
  • Ankara 87.5.
  • Antalya 104.3.
  • Kemer 106.8.
  • Alanya 107.5.
  • Kaş 90.0.
  • Aydın 98.0.
  • Kuşadası 88.0.
You might be interested:  Euro Truck Simulator 2 Radyo Nasıl Açılır?(En iyi çözüm)

Kafa Radyo frekans kaç?

Kafa Radyo Dinle. 89.6 FM Kafa Radyo Canlı Dinle.

Kafa radyoda sivrisinek kim?

Radyo Kafa ‘da Sivrisinek karakterini canlandıran isim Bülent Şenver’dir.

Rıdvan Akbulut sivrisinek mi?

sivrisineğe ses veren rıdvan akbulut vefat etmiş. mekanı cennet olsun çok üzüldüm. edit: sivrisinek degilmis. teknik ekipten bir calisanmis. allah gani gani rahmet eylesin.

Nihat ile Sivrisinek hangi radyoda?

Kafa Radyo – Nihat’la Sivrisinek hafta içi her gün 18.00’de ve her Cumartesi 17.00’de Kafa Radyo ‘da sizlerle!

Pınar inanç akar kimdir?

1994 yılında Yerel bir radio ile radyoculuk hayatına başladı ve çeşitli ulusal radyolar; Süper Fm, Radyo Tatlıses, Best Fm,Turkuaz Radyo,Radyo Mega gibi radyolarda Programcı,Yayın Yönetmeni ve Müzik Direktörliği görevi yaptı. Son olarak Kafa Radyo’da Program yapımcılığı ve müzik direktörlüğü görevi yapmaktadır.

Nihat ve Sivrisinek kim?

” Nihat ‘la Sivrisinek “i dinleyenlerin, “O, Türkiye’nin konuşan tek hayvanı kim,” deyişini duyar gibiyim. Ve sözü daha fazla uzatmadan açıklıyorum. ” Sivrisinek “, aynı radyoda program yapan Güçlü Mete.Best FM’ciler, işin sihri bozulmasın diye “Hayır değil,” diyebilirler.

Kafa Radyo digitürk kaçıncı kanalda?

En sevilen müzikleri çalan Kafa Radyo kanalını Digiturk 408. kanaldan dinleyebilirsiniz.

Kafa Radyo nasıl dinlenir?

Kafa Radyo 89.6 Dinle Matrax dinlemek isteyenler bu radyoyu ziyaret edebilirler. İstanbul ve çevresinde 89.6 frekansından takip edebileceğiniz radyo istasyonunu sitemiz üzerinden bulunduğunuz her yerden takip edebilirsiniz.

Ceyhun Yilmaz kafa radyodan ayrıldı mi?

Ünlü radyocu Ceyhun Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile uzun süredir beraber çalıştığı Kafa Radyo ‘dan ayrıldığını duyurdu. Ceyhun Yılmaz, yaptığı paylaşımda Kafa Radyo ailesine veda ederken 1 Kasım’da da tekrardan dinleyicilerle buluşacağını belirtti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *