Karnaval Radyo Sahibi Kim?(Soru)

Karnaval Media Group Hakkında Karnaval Media Group, Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fon şirketi Actera Group’a ait olan, Türkiye-İstanbul merkezli, mobil öncelikli, içerik bazlı, teknoloji odaklı bir medya grubudur.

Karnaval radyo ne demek?

Türkiye’nin en büyük radyo platformu olan ve Triton Digital Webcast Metrics’e göre dünyanın en çok dinlenen dijital radyo platformları arasında yer alan Karnaval, kesintisiz canlı radyo deneyimini farklı müzik türlerinde sayısız playlist ve Türkiye’nin en çok dinlenen podcast yayınlarıyla tek bir platformda sunmasıyla

Süper FM sahibi kim?

Uzan Grubu bünyesinde kurulan Süper FM, 2003’te TMSF’nin Uzan Grubu mallarına el koymasıyla 2005’e kadar TMSF’de kaldı. Eylül 2005’te, yapılan ihale ile Kanadalı Canwest Grubu’na 33 milyon dolar karşılığında satıldı.

Karnaval uygulaması ücretli mi?

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformlarından Karnaval.com’un ücretsiz iPhone uygulaması App Store’da yayınlandı. Karnaval.com’un iPhone uygulamasında 9 radyo istasyonu yer alıyor. Farklı müzik türlerindeki bu radyolara tek dokunuşla erişim sağlayan uygulama, müzikseverler için çeşitli derinlikler barındırıyor.

Virgin Radio Frekans kaç?

Virgin Radio Türkiye Frekans Bilgileri Karnaval Grup bünyesinde dünya çapında bir marka haline gelmiş Virgin Radyo dinle için İstanbul 106.2, Ankara 93.8, İzmir 101.8, Antalya 98.0, Bursa 91.5, Adana 102.7 ve Mersin 100.8 karasal MHz frekanslarını cihazlarınızdan açmanız gerekmektedir.

Karnaval para nasıl kazanılır?

O ay kazanılan toplam Yıldız’lar ile yapılan sıralamaya göre en çok yıldızı toplayan ilk 300 Katılımcı, Karnaval tarafından her ay belirlenecek bütçe doğrultusunda sıralamadaki yerlerine ve belirlenecek oranlara göre Karnaval Paraya hak kazanır.

You might be interested:  Radyo Televizyon Bölümü Hangi Liselerde Var?(Mükemmel cevap)

Joy FM sahibi kimdir?

Joy FM, önce Kanada’lı basın-yayın kuruluşu Canwest’e satıldı. Canwest’in Türkiye pazarından çekilmesinin ardından radyo yayın hayatına Karnaval Media Group bünyesinde devam etmektedir.

Istanbul FM frekansı kaç?

İstanbul FM, Türkiye’de yayın yapan ulusal bir radyo istasyonudur. Daha çok Türkçe pop müzik ve fantezi müzik yayınları yapmaktadır. Frekansı 88.6’dır.

Süper FM Doğancan kimdir?

7 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelen Doğancan Özadlı, şimdilerde 29.yaşına girmiş bulunuyor. İstanbul’da doğan ünlü radyocunun aslen Karslı olduğu da hakkında bilinen bilgiler arasında yer alıyor.

Süper FM binası nerede?

Süper FM, radyolar, Büyükdere Cad., İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Duygu Atakan kim?

Duygu Atakan, evlenmeden önceki adıyla Duygu Özkan, 2 Şubat 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise eğitimini Ankara Büyük Kolej’de okuyan Atakan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun oldu. Atakan bu yıllarda hem tiyatro ile ilgilendi hemde voleybol oynadı.

Internetten radyo dinlemek ne kadar?

Bu saniyede 8 KB veri çekildiği anlamına gelir, bu da 1 saatte yaklaşık 28 MB veriye tekabül etmektedir. Bunun dışında bazı radyolar 48kbps (~21MB/saat), bazıları 96kbps (~43MB/saat) kalitesinde yayın yapmakta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *