Maç Hangi Radyo Kanalında?(En iyi çözüm)

Fenerbahçe maçı hangi radyo kanalı veriyor?

Bunun yanı sıra Radyo Fenerbahçe ‘nin karasal olarak yayınlarına İstanbul 97.0, İzmit 97.0, Bursa 97.0, Balıkesir 101.0, Çanakkale 102.0, Tekirdağ 99.2 ‘de devam etmekle beraber ayrıca Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde de dinlenebilmektedir.

Cem Radyo frekansi kac?

Cem Radyo İstanbul merkezli stüdyolarından ulusal çapta canlı yayınlar hazırlayan özel bir istasyondur. Kanal Marmara Bölgesi’nde 96.4 MHz frekans bandı üzerinde açık pozisyondadır.

Fenerbahçe malatya maçı hangi radyoda?

FENERBAHÇE YENİ MALATYASPOR MAÇI HANGİ RADYODA? Fenerbahçe ile Öznur Kablo Yeni Malatyaspor arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir.

Galatasaray Fenerbahçe derbisi hangi radyo kanalında?

GALATASARAY FENERBAHÇE MAÇI HANGİ RADYODA? Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir.

92.3 Hangi radyo?

Lig Radyo Dinle Canlı 92.3 Canlı Radyo Yayını. Spor Haberleri Radyosu … Bu radyo yayınında a dan z ye kadar spor konuşulmaktadır. Lig Radyo sayesinde ligdeki önemli maçları dinleyebilir ve hem maç önü, devre arası ve maç sonrası yorumları dinleyebilirsiniz.

Kafa radyo frekansı kaç?

89.6 FM Kafa Radyo Canlı Dinle.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *