Matrax Hangi Radyo Kanalında?(Doğru cevap)

Hafta içi her akşam saat 22.00-01.00 (Zeki Kayahan Programı bazen şart bazen kendi isteği ile 05.00 a kadar uzatabilimektedir) arasında yayınlanmaktadır. Daha önceleri Show Radyo‘da yayınlanan program, 13 Şubat 2019’dan bu yana Kafa Radyo‘da devam etmektedir.

Zekirdek hangi radyo kanalında?

Kafa Radyo – Zeki Kayahan Coşkun ile Zekirdek hafta içi her gün saat 16:00’da Kafa Radyo ‘da sizlerle!

Zeki Kayahan Coşkun hangi radyo’da 2021?

Zeki Kayahan Coşkun Artık Radyoland Platformundaki Garaj Radyo ‘da!

Nihat’la Curcuna hangi kanalda?

4 Ekim 2013 tarihinde Alem FM’deki son yayınını gerçekleştirerek 21 Ekim 2013 itibarıyla Show Radyo’ya geçmiştir. 6 yıl burada program sundu. 2019’da Show Radyo’dan ayrılıp kuruluşunda görev aldığı Kafa Radyo’ya geçiş yaptı.

Zeki Kayahan Coşkun hangi radyo kanalında?

Hafta içi her akşam saat 22.00-01.00 ( Zeki Kayahan Programı bazen şart bazen kendi isteği ile 05.00 a kadar uzatabilimektedir) arasında yayınlanmaktadır. Daha önceleri Show Radyo ‘da yayınlanan program, 13 Şubat 2019’dan bu yana Kafa Radyo ‘da devam etmektedir.

Ceyhun Yılmaz hangi radyoda program yapıyor?

“ Ceyhun Yılmaz Show” 1 Kasım Pazartesi itibariyle, hafta içi her gün 18.00 – 20.00 saatleri arasında Radyo D’de!

Zeki Kayahan Coşkun hangi okuldan mezun?

1992-2007 yılları arasında 89.9 Frekansından yayın yaptıktan sonra 2007 yılında RTÜK tarafından Frekansların düzenlemesiyle 89.8 olarak değişmiştir. Halen İstanbul ve çevresinde 89.8 Frekansından yayın yapmaktadır. Show Radyo ‘nun kardeş radyo istasyonları Radyo Viva’dır.

You might be interested:  Ilk Radyo Yayını Ne Zaman Ve Nerede Yapıldı?

Kafa radyo Zeki kimdir?

Zeki Kayahan Coşkun Kimdir? Zeki Kayahan Coşkun, 9 Haziran 1978 doğmuştur. Bu siteyi radyo programında ‘çekirdek değil tatlım zekirdek’ diyerek tanıtmaktadır. Radyo programı olan Matrax’ın televizyon versiyonunu Skyturk ve Star TV’de de sunmuştur.

Matrax ne zaman çıktı?

2001 yılında “Alem Fm” radyosunda “ Matrax ” adlı bir programı hazırlayıp sunmaya başlayan Coşkun, adını ilk kez bu radyo programıyla duyurdu.

Zekirdek kac yasinda?

Nihat ‘la Sivrisinek programında Sivrisinek ‘i seslendiren kişi Güçlü Mete’dir.

Nihat Sırdar sivrisinek hangi Radyo’da?

Kafa Radyo – Nihat Sırdar ile Nihat ‘la Sivrisinek sizlerle | Facebook.

Nihat Sırdar bugün neden yok?

Nihat Sırdar ‘ın, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat ‘la Sivrisinek programında bir dinleyicinin mesajından okuduğu, “Yanında bira iyi gider” sözleri nedeniyle programa 3 kez yayın durdurma cezası verildi. Ceza Sırdar ‘a 1 Mayıs’ta tebliğ edildi. Sırdar ‘ın paylaşımı şu şekilde: ” Nihat ‘la Sivrisinek @kafaradyo da başlayamıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *