Mesut Süre Hangi Radyo?(Çözünme)

Stand up gösterileri ve ‘Rabarba’ programı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mesut Süre, hafta içi her gün 18:00’de Virgin Radio‘da dinleyiciler ile buluşuyor. Kahkahaların eksik olmayacağı programda sürprizler de sizi bekliyor!

Mesut Süre hangi radyolarda çalıştı?

Mesut Süre, Anadolu Üniversitesi İşletme İngilizce bölümünü kazandıktan sonra, önce okul radyosunda çalışmış daha sonra Eskişehir’de çeşitli mekanlarda kendi yazdığı metinlerle gösteriler yapmıştır. Radyo D’de Hakan Gündüz ile çalışan Süre daha sonra Karma Türk Fm’de Onur Yar ile çalışma fırsatı bulmuştur.

Mesut Süre ne iş yapıyor?

Liseyi Bursa Erkek Lisesi ‘nde okudum..

Rabarba hangi kanal?

Kahkahanın eksik olmadığı, sürpriz konuklar ve telefon bağlantıları dikkat çeken “ Rabarba ” radyo programı; yorucu bir günü kahkahalarla geride bırakmak ve bir çok konuya farklı açıdan bakmak isteyen her yaştan dinleyici kitlesi ile hafta içi her akşam Virgin Radio Türkiye’de buluşuyor.

Mesut Süre hangi dizilerde oynadı?

Mesut Süre 23 Mart 1981 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Türk radyo programcısı, stand-up sanatçısıdır. Mesut Süre, İlker Gümüşoluk ve Mustafa Kemal Ayça ile “Piyasadan Büyük Alacağımız Var” kitabını 24 Kasım 2012 tarihinde Destek Yayınevinden yayınlanmıştır.

Mesut Süre hangi burç?

Mesut Süre ile İlişki Testini sunan Mesut Süre radyocu ve Stand Up Sanatçısıdır. 23 Mart 1981 yılında Bursa’da doğan Mesut Süre ayrıca Koç burcudur.

Kemal Ayça ne iş yapıyor?

Kemal Ayça, Diğer Kategoriler, Edebiyat, Mizah kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Piyasadan Büyük Alacağımız Var kitabının yazarıdır.

You might be interested:  Ford Focus Radyo Kodu Nasıl Girilir?(Çözüm bulundu)

Mesut Süre kac yasinda?

Mesut Süre ile Rabarba Karnaval.com Stand up gösterileri ve ‘ Rabarba ‘ programı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mesut Süre, hafta içi her gün 18:00’de Virgin Radio’da dinleyiciler ile buluşuyor. Kahkahaların eksik olmayacağı programda sürprizler de sizi bekliyor!

Rabarba ne demek turkce?

Rabarba sinema veya televizyonda kalabalık sahnelerin çekimlerinde kalabalığı oluşturan figüranların hep bir ağızdan konuşur gibi yapıp anlamsız sesler çıkararak uğultu şeklinde bir ses efekti oluşturmasıdır. Anlaşılmayan kalabalık insan gürültüsü olarak da tarif edilebilir.

Virgin Radyo frekansı kaç?

Virgin Radio Türkiye Frekans Bilgileri Karnaval Grup bünyesinde dünya çapında bir marka haline gelmiş Virgin Radyo dinle için İstanbul 106.2, Ankara 93.8, İzmir 101.8, Antalya 98.0, Bursa 91.5, Adana 102.7 ve Mersin 100.8 karasal MHz frekanslarını cihazlarınızdan açmanız gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *