Nihat Sırdar Hangi Radyo?(Çözüm bulundu)

4 Ekim 2013 tarihinde Alem FM’deki son yayınını gerçekleştirerek 21 Ekim 2013 itibarıyla Show Radyo‘ya geçmiştir. 6 yıl burada program sundu. 2019’da Show Radyo‘dan ayrılıp kuruluşunda görev aldığı Kafa Radyo‘ya geçiş yaptı. Vatan, Takvim ve Akşam gazetelerinde köşe yazarlığı yapmıştır.

Nihat ile Sivrisinek hangi Radyo’da 2020?

Kafa Radyo – Nihat ‘la Sivrisinek hafta içi her gün 18.00’de ve her Cumartesi 17.00’de Kafa Radyo ‘da sizlerle!

Nihat Sırdar ve Sivrisinek hangi radyoda?

Kafa radyo bünyesinde, Nihat Sırdar & Sivrisinek,Zeki Kayahan Coşkun,İlber Ortaylı,Sunay Akın,Pinar İnanc Akar,Güçlü Mete,Zafer Algöz,Can Yılmaz,Ender Uslu,Sinan Tuzcu,Bedia Ceylan Güzelce,Candaş Tolga Işık’ı barındıracak.

Nihat Sırdar hangi radyoda program yapıyor?

Kafa Radyo ‘nun kurucuları ve aynı zamanda program sunucuları olan Nihat Sırdar, Zeki Kayahan Coşkun, Güçlü Mete ve Candaş Tolga Işık yakın arkadaş oldukları için organik ve ‘kafalarına göre’ bir radyo kurabildiler.

Kafa radyo saat kaçta?

Kafa Radyo – Zeki Kayahan Coşkun ile Zekirdek hafta içi her gün saat 16:00’da Kafa Radyo ‘da sizlerle!

Kafa Radyo frekans kaç?

Kafa Radyo Dinle. 89.6 FM Kafa Radyo Canlı Dinle.

Nihat Sırdar bugün neden yok?

Nihat Sırdar ‘ın, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat ‘la Sivrisinek programında bir dinleyicinin mesajından okuduğu, “Yanında bira iyi gider” sözleri nedeniyle programa 3 kez yayın durdurma cezası verildi. Ceza Sırdar ‘a 1 Mayıs’ta tebliğ edildi. Sırdar ‘ın paylaşımı şu şekilde: ” Nihat ‘la Sivrisinek @kafaradyo da başlayamıyor.

You might be interested:  Lg Tv Radyo Nasıl Açılır?(Soru)

Kafa Radyo hangi uygulamada?

Online Radio Box uygulamasını akıllı telefonuna yükle ve nerede olursan ol Kafa Radyo radyosunu ve diğer birçok radyo istasyonunu çevrimiçi dinle! Şimdi kullanışlı uygulamamız sayesinde favori radyo istasyonun cebinde.

Nihat Sırdar sivrisinek öldü mü?

Kafa Radyo’da yayınlanan ‘ Nihat ‘la Sivrisinek ‘ programında görevli Rıdvan Akbulut, hayatını kaybetti. Ölüm haberini paylaşan Nihat Sırdar, “Canımız yanıyor. Bir süre yayında olamayacağım” dedi.

Nihat hangi radyoya geçti?

4 Ekim 2013 tarihinde Alem FM’deki son yayınını gerçekleştirerek 21 Ekim 2013 itibarıyla Show Radyo’ya geçmiştir. 6 yıl burada program sundu. 2019’da Show Radyo ‘dan ayrılıp kuruluşunda görev aldığı Kafa Radyo’ya geçiş yaptı.

Matrax saat kaçta başlıyor?

Matrax 18 Şubat 2002 tarihinden beri Zeki Kayahan Coşkun ‘un hazırlayıp sunduğu radyo programının adıdır. Hafta içi her akşam saat 22.00-01.00 (Zeki Kayahan Programı bazen şart bazen kendi isteği ile 05.00 a kadar uzatabilimektedir) arasında yayınlanmaktadır.

Ceyhun Yılmaz hangi radyoda program yapıyor?

“ Ceyhun Yılmaz Show” 1 Kasım Pazartesi itibariyle, hafta içi her gün 18.00 – 20.00 saatleri arasında Radyo D’de!

Kafa Radyo kim kurdu?

Kafa Radyo, Türkiye’de yayın yapan ulusal bir radyo istasyonu. Türkiye çapında geniş bir yayın ağı bulunmaktadır. Anadolu’nun Sesi Radyosu frekanslarından 13 Şubat 2019’da Nihat Sırdar ve ekibi tarafından yayın hayatına başlamıştır.

Kafa Radyo digitürk kaçıncı kanalda?

En sevilen müzikleri çalan Kafa Radyo kanalını Digiturk 408. kanaldan dinleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *