Pal Doğa Radyo Kimin?(EN iyi 5 ipucu)

Frekans 2016 yılında Çam Grup medya bünyesinde yayın hayatına başladı. Ülkemizde de kısa zamanda türkü denildiği vakit akla ilk gelen türkü radyosu olmayı başarmıştır.

100.9 Ankara Hangi radyo?

Doğa Radyo, Ankara ‘da 100.9 frekansından yayın yapan ve sürekli türk halk müziği çalan güzel bir radyodur.

Pal Doğa istanbul frekansı kaç?

Pal Doğa 104.8 | Canlı Pal Doğa Dinle.

104.8 hangi radyo?

Radyo Pal DOĞA Canlı dinle – 100.9- 104.8 MHz FM, İstanbul, Türkiye | Online Radio Box.

Pal medya kimin?

internet üzerinden dünyanın her yerinde duyulması mümkün olan radyo! patronu istanbulda yaşayan en zengin iş adamı, “palmali” firmasının sahibi, azerbaycanlı mubariz mansimov’dur.

Pal Doğa kaç?

Pal Doğa, 104.8 frekansı üzerinden dinleyenlerine İstanbul merkezli türkü yayını yapan ulusal özel bir radyodur. Yayın merkezi Ankara’da bulunan radyonun başkentimizden dinlemek için karasal fm bandı 100.9 frekansını kullanabilirsiniz.

94.8 Hangi radyo?

İstanbul’da yayın yapan tüm radyoların taşınacağı Küçük Çamlıca Kulesinden daha iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmak için Kral Pop Radyo olarak istanbul’da yeni frekansımıza geçtik. Kral Pop Radyo olarak artık İstanbul’da 94.7’den frekansından 94.8 frekansıyla daha iyi bir ses kalitesiyle yeni kulemizden yayındayız!

Pal Doğa hangi kanalda?

pal grup radyolarinin turku calan versiyonu. trt türkü’den sonra severek dinlediğim,istanbul’da 104,8 frekansında yayın yapmakta olan kaliteli bir halk müziği radyosu.

Yön Radyo Frekans kaç?

Yön Radyo Dinle Yön Radyo dinleyenlerine 96.6 frekansı üzerinden aralıksız sürekli canlı yayınlar gerçekleştirmektir. Bu karasal frekans üzerinden yayınlar İstanbul ve çevresinden canlı dinlenebilir.

You might be interested:  Radyo Televizyon Sinema Nasıl Bir Bölüm?(Soru)

97.4 Hangi radyo?

Radyo Feza İstanbul Frekans ve İletişim Bilgileri Yönetim Türkiye’de bir ilk olan, Kur’an-ı Kerim Türkçe Mealini 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlamaktadır. Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da işitebilirsiniz.

96.0 Hangi radyo?

Radyo Ostim Dinle. Radyo Ostim, Ankara ve çevresine yönelik 96.0 fm bandından karasal yayın yapan türkü istasyonudur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.