Radyo Dejavu Hangi Frekans?(Çözünme)

Radyo Dejavu frekans nedir?

Radyo Dejavu kesintisiz ve reklamsız Nostalji Türkçe Pop ve Türkçe Slow şarkılar çalan radyo kanalıdır. 7′den 70′e tüm nesilin rahatlıkla dinleyebileceği bir sanal radyodur, frekansı yoktur.

Radyo Alaturka frekansı kaç?

91.0 Radyo Alaturka frekansında 50,60,70 ve 80’li yıllara damgasını vurmuş, herkesin bildiği ve severek eşlik ettiği şarkılara 24 saat rastlamanız mümkündür.

90lar hangi radyoda?

Radyo Dejavu, Türkiye’nin ilk ve tek Türkçe 80’ler, 90’lar çalan radyosudur. O yıllarda yapılan müziğin birkaç kuşak üzerinde ciddi etkileri olmuş ve çok sevilmişti. Özellikle 90’ların başında özel radyoların da açılmasıyla bir patlama yapan Türk Pop müziği çok renkli isimleri dinlememize vesile olmuştu.

Karadeniz Fm’in frekansı kaç?

Ülkemizin ilk Karadeniz yöresel müzik öncelikli radyosu ünvanını taşıyan Karadeniz FM, 1994 yılında kurulmuştur. Vizyonu Karadeniz kültürünü yaşatmakta olan radyo 98.2 frekansı ile bölgede hizmet vermektedir. Türk Halk ve Sanat müziklerinin yanı sıra arabesk ve pop müziklerine sıkça rastlanabilirsiniz.

103 Hangi radyo?

KGRT FM Radyo 103 › Canlı Radyo Dinle.

97.4 Hangi radyo?

Radyo Feza İstanbul Frekans ve İletişim Bilgileri Yönetim Türkiye’de bir ilk olan, Kur’an-ı Kerim Türkçe Mealini 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlamaktadır. Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da işitebilirsiniz.

101.6 hangi radyo?

TRT Nağme İstanbul 101.6 FM Canlı Dinle.

95.8 Hangi radyo?

Radyo Gol 95.8 Dinle Spor radyosu; bilhassa erkekler tarafından sıklıkla dinlenmektedir. İdeal bir spor radyosu arıyorsanız tercihiniz Radyo GOL olmalıdır. Bu radyo sayesinde hem Türkiye’deki hem de dünyadaki spor haberlerini tam zamanında öğrenme şansına sahip olursunuz.

You might be interested:  Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Ne Zaman Kurulmuştur?(EN iyi 5 ipucu)

Radyo 45lik hangi frekansta?

Radyo 45’lik Frekans Bilgisi Artık 89.4 yerine İstanbul 91.2 fm bandı üzerinden Radyo 45’lik efsanesini canlı dinleyebileceksiniz.

Radyo 45 lik frekansı kaç?

Radyo 45 ‘ lik – Radyo 45lik ‘i radyolarınızdan İstanbul 102.0, İzmir 92.7 frekansından dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden dinlemek için: radyo45lik.com #radyo45lik # 45lik #nostaljişarkılar | Facebook.

89 Hangi radyo?

Joy Türk Frekans Bilgileri Öncelikle Lokum FM’in kullanmakta olduğu 89.0 FM frekansını alarak yayın hayatına giriş yapan Joy Türk radyo istasyonu bu frekans üzerinde birden fazla ile yayın verebilmektedir.

Doksanlar FM frekansı kaç?

Radyoland Doksanlar Frekans ve İletişim Bilgileri Herkes tarafından bilinen 89.6 Kafa Radyo’nun da içinde bulunduğu ve Akustikland ve Arabeskland gibi birçok müzik türüne ev sahipliği yapan bu ekip, dijital radyoculukta büyük başarılara imza atıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *