Radyo Feza Kimin?(EN iyi 5 ipucu)

Tanrısever’in Radyo Feza adıyla yayın yapan bir radyosu var. Bu radyoda sadece Kur’an-ı Kerim Meali yayınlanıyor. Yaptığı en hayırlı işlerden biri de bu. Mehmet Bey’in en önemli açmazlarından birisi de yaptığı işin herkes tarafından görülmesini ve takdir edilmesini beklemesidir.

Radyo Feza sahibi kim?

Yönetim kurulu başkanlığını Ali Akbulut yapmaktadır. Feza Gazetecilik’in bünyesinde aşağıdaki ulusal ve uluslararası yayın yapan haber gazeteleri, dergi, radyo, televizyon, yayınevi ve haber ajansı bulunmaktadır.

Radyoda Kuran meali okuyan kim?

Sadece internet radyosu kanalı olan Radyo 7 Kuran Meali Abdullah Yücel’in Kur’an -ı Kerim mealleri ile Hayri Küçükdeniz’in sesi ile Kur’an -ı Kerim Meali kalitesiyle sizlere aktarılıyor.

97.40 Hangi radyo?

Radyo Feza Canlı dinle – 97.4 MHz FM, İstanbul, Türkiye | Online Radio Box.

Kuran radyo kimin?

Diyanet Kur’an Radyo Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde kurulan ve Diyanet Radyo ile birlikte ulusal yayın yapan radyo kanalı.

Dini radyolar hangileri?

Dini Radyolar

  • Radyo 7 Kuran Meali.
  • Diyanet Radyo.
  • Semerkand Radyo.
  • Bayram FM.
  • Akra FM.
  • Radyo Erkam.
  • Mesaj FM.
  • Gönül FM.

Istanbul FM Frekans kaç?

İstanbul FM, Türkiye’de yayın yapan ulusal bir radyo istasyonudur. Daha çok Türkçe pop müzik ve fantezi müzik yayınları yapmaktadır. Frekansı 88.6’dır.

Kuran mealini kim seslendiriyor?

Türkiye’nin en genç haber spikeri ve mesleğe çocukken başlayan, hepimizin tanıdığı o sesin sahibi Yusuf Baykal Bozkurt Sempatik duruşu ve etkileyici sesiyle Cine5’te mesleğini başarıyla sürdürüyor

You might be interested:  Radyo Sinyalleri Ne Için Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Feza FM frekansı kaç?

Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da işitebilirsiniz.

Radyo 7 frekansı kaç?

Radyo 7 on Instagram: “Frekanslarımız İstanbul; 104.6 Ankara; 89.8 İzmir; 101.3 # radyo7 # frekans #istanbul #ankara #izmir”

Lalegül FM radyo frekansı kaç?

Radyo Lâlegül FM Frekans Bilgileri Uygu frekans bilgileri: Frekans; 12685, Sembol; 30000, Polarizasyon; Dikey (Vertical).

Radyo Feza hangi kanalda?

24 Saat Kuran-ı Kerim Meali Radyo Feza, 1996 yılında İstop FM adıyla yayın hayatına başlamış ve 2006 yılında ismini değiştirerek bugünkü adını almıştır. Kanalın 1996 yılından bu yana sahibi Mehmet Tanrısever’dir. Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan kanal, İstanbul’dan 97.4 frekansıyla karasal olarak dinlenebilir.

Kuran radyo frekansı nedir?

Diyanet Kuran Radyo Frekans ve İletişim Bilgileri Kur’an Radyo İslam’a hizmeti vermek amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kurulmuştur. Türksat Uydu Bilgileri: Türksat 4A, 42 Doğu, Frekans: 12380, Polarizasyon: V – Dikey, SR: 27500, FEC: 3/4.

90.3 Hangi radyo?

Radyo Extra 90.3 Bursa › Canlı Radyo Dinle.

Leave a Comment

Your email address will not be published.