Radyo Feza Kuran Meali Okuyan Kim?(Mükemmel cevap)

24 saat süresince hayri küçükdeniz’den kuran-ı kerim dinleyebileceğiniz radyo. buna rağmen sitelerinde “yayın akışı” bölümü de mevcuttur.

Radyoda Kuran meali okuyan kim?

Sadece internet radyosu kanalı olan Radyo 7 Kuran Meali Abdullah Yücel’in Kur’an -ı Kerim mealleri ile Hayri Küçükdeniz’in sesi ile Kur’an -ı Kerim Meali kalitesiyle sizlere aktarılıyor.

Radyo Feza sahibi kim?

Yönetim kurulu başkanlığını Ali Akbulut yapmaktadır. Feza Gazetecilik’in bünyesinde aşağıdaki ulusal ve uluslararası yayın yapan haber gazeteleri, dergi, radyo, televizyon, yayınevi ve haber ajansı bulunmaktadır.

Kuran Meali seslendiren kim?

Türkiye’nin onu sesiyle tanıdığı, ekranların başarılı ve ismi Yusuf Baykal Bozkurt, gönlünde yatan programı da açıkladı.

Radyo Feza hangi kanalda?

24 Saat Kuran-ı Kerim Meali Radyo Feza, 1996 yılında İstop FM adıyla yayın hayatına başlamış ve 2006 yılında ismini değiştirerek bugünkü adını almıştır. Kanalın 1996 yılından bu yana sahibi Mehmet Tanrısever’dir. Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan kanal, İstanbul’dan 97.4 frekansıyla karasal olarak dinlenebilir.

Feza FM frekansı kaç?

Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da işitebilirsiniz.

Istanbul FM Frekans kaç?

İstanbul FM, Türkiye’de yayın yapan ulusal bir radyo istasyonudur. Daha çok Türkçe pop müzik ve fantezi müzik yayınları yapmaktadır. Frekansı 88.6’dır.

Kuran radyo kimin?

Diyanet Kur’an Radyo Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde kurulan ve Diyanet Radyo ile birlikte ulusal yayın yapan radyo kanalı.

Dini radyolar hangileri?

Dini Radyolar

  • Radyo 7 Kuran Meali.
  • Diyanet Radyo.
  • Semerkand Radyo.
  • Bayram FM.
  • Akra FM.
  • Radyo Erkam.
  • Mesaj FM.
  • Gönül FM.
You might be interested:  Dacia Stepway Radyo Kodu Nerede Yazar?(Çözünme)

Radyo 7 frekansı kaç?

Radyo 7 on Instagram: “Frekanslarımız 📻 İstanbul; 104.6 Ankara; 89.8 İzmir; 101.3 # radyo7 # frekans #istanbul #ankara #izmir”

Vav radyo frekansı kaç?

Vav Radyo Dinle. Vav Radyo “Kur’an’ın Sesi” ve “Kulaktan Kalbe” sloganı ile canlı yayınlarını kesintisiz başladı. 2016 senesinde kurulan sevilen bu frekans günümüze kadar aralıksız hizmette. Canlı yayın merkezi İstanbul olan Radyo Vav İstanbullular için 105.2 frekansını ayırmıştır.

Lalegül FM radyo frekansı kaç?

Radyo Lâlegül FM Frekans Bilgileri Uygu frekans bilgileri: Frekans; 12685, Sembol; 30000, Polarizasyon; Dikey (Vertical).

Leave a Comment

Your email address will not be published.