Radyo Seymen Sunucuları Kim?(Çözülmüş)

Seymen FM Gelincik kimdir?

Müge Tuğba Yağcı ( Gelincik )

Seymen Fm’in frekansı kaç?

Radyo Seymen FM 2010 yılında İstanbul Pendik Kaynarca’da kurularak canlı yayın hayatına başlamıştır. Bu yedi tepeli şehrimizde 107.0 frekansını aktif olarak kullanmaktadır.

Radyo Seymen in sahibi kim?

Radyo Seymen ‘in kısa sürede geniş kitlelere ulaşmasını neye bağlıyorsunuz? Seymen, samimibir yayın anlayışına sahip, tüm programcılar içinden geldiği gibi davranıyor dinleyici de bunun farkında. Bu başarıda radyonun sahibi Mustafa Ödübek’in (05 Mustafa) sektörün içinden olması ve tecrübesinin büyük etkisi var.

Gelincik hangi radyoda çalışıyor?

İlk olarak radyo Şahin’de yayıncılıkla tanışan ve daha sonra Radyo Karadeniz, Radyo Seymen, Radyo Şah, Karadeniz TV, Shopping TV, TGRT pazarlama TV, Euro Star, Euro D, Fix TV, Kral Karadeniz TV, Flash TV, Radyo İmparator ve Avrasya radyo olmak üzere birçok kanalda program hazırlayıp, sunan ” GELİNCİK ” en son olarak

Müge Altun hangi radyoda?

Müge Altun Radyo Seymen ile anlaştı. Kısa bir süre önce Damla FM’de yayın yapan Müge Altun ‘un yeni adresi Radyo Seymen oldu. Radyo Seymen’de 14.00 -18.00 arası yayın yapacak olan Müge Altun 10 Eylül itibariye dinleyicileriyle buluştu.

Denizli Seymen FM frekansı kaç?

Radyo Seymen Denizli 104.6 FM Canlı Dinle.

Radyocu Karakız kimdir?

Delta FM’i arayıp görüştüm “ Karakız ”la. 15 yıldır Radyo 7, Star FM, Radyo Mega, Radyo Ekin’de “ Karakız ” olarak program yaptığını, Ulusal Kanal, MMC TV, Berat TV’de haber sunduğunu anlatan ve gerçek adı Özlem Akdoğan olan radyocuya, şikayetçi olduğu radyoyu sordum “Seymen” dedi.

You might be interested:  Televizyonda Radyo Kanalından Nasıl Çıkılır?

Radyo Manavgat frekans kaç?

Radyo Manavgat 90.0 | www.radyomanavgat.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published.