Radyo Viva Doğancan Kim?(Soru)

07 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelen Doğancan Özadlı aslen Karslıdır. İstanbul’da yaşayıp büyüyen Doğancan Özadlı Radyo Viva‘da program sunmaktadır. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde tamamlamıştır. Doğancan Özadlı boyu 1.80 kilosu ise 65’dir.

Doğancan Radyo Vivadan ayrıldı mı?

Radyo Viv’da Tüm Programcıların Görevine Son Verildi. Ünlü radyocuların programlarına son verilme sebebi ise Ekonomik sıkıntılar olarak gösterildi. Doğancan Özadlı 1 ocak tarihine kadar programına devam edecek Füsun Tuncer Ve Didem Dede Ersoy ise yayına çıkmayacaklar.

Süper FM Doğancan kaç yaşında?

İstanbul’da yaşayıp ve burada büyüyen ünlü radyocu Doğancan Özadlı’ın aslen başka bir memleketten olduğu biliniyor. Peki, radyocu Doğancan Özadlı kaç yaşında, aslen nereli? 7 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelen Doğancan Özadlı, şimdilerde 29. yaşına girmiş bulunuyor.

Dogancan hangi radyo?

Radyo Viva’da Uzun Yıllar Program Yapan Başarılı Programcı Doğancan Özadlı 2020 yılı İtibariyle Süper FM’de Yayınlarına Devam Edecek. Sevilen Programcı 2020 Yılında İlk Programıyla Süper FM’de Sevenleriyle Buluşacak.

Süper Fm’in sahibi kim?

Uzan Grubu bünyesinde kurulan Süper FM, 2003’te TMSF’nin Uzan Grubu mallarına el koymasıyla 2005’e kadar TMSF’de kaldı. Eylül 2005’te, yapılan ihale ile Kanadalı Canwest Grubu’na 33 milyon dolar karşılığında satıldı.

Radyo programcıları ne kadar kazanıyor?

Radyo, televizyon ve diğer medya sunucuları, işe yeni başlandığında genel olarak aylık net ₺1.612 ile ₺2.824 arasında para kazandırır. 5 yıllık hizmetten sonra bu rakam, 45 saatlik bir çalışma haftası için aylık ₺1.908 ile ₺3.104 arasındadır.

You might be interested:  Show Radyo Zekirdek Ne Zaman?(Çözülmüş)

Süper FM frekansı kaç?

90.8 Radyo Süper FM Canlı Dinle.

Doğancan Özadlı boyu kac?

07 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelen Doğancan Özadlı aslen Karslıdır. İstanbul’da yaşayıp büyüyen Doğancan Özadlı Radyo Viva’da program sunmaktadır. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde tamamlamıştır. Doğancan Özadlı boyu 1.80 kilosu ise 65’dir.

Duygu Atakan Kimdir?

Duygu Atakan, evlenmeden önceki adıyla Duygu Özkan, 2 Şubat 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise eğitimini Ankara Büyük Kolej’de okuyan Atakan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun oldu. Atakan bu yıllarda hem tiyatro ile ilgilendi hemde voleybol oynadı.

Radyo Viva frekansı kaç?

Radyo Viva, 12 Haziran 1999’da yayına başlayan ulusal radyo istasyonu. Türkçe Pop ve fantezi müzik tarzında yayın yapmaktadır. İstanbul’dan 90.0 FM frekansından “Türkçe müziğin keyfi” sloganıyla yayın yapan radyo kanalıdır.

Doğan canlı yayında hangi kanalda?

DOĞAN CANLI YAYINDA Doğan Canlı Yayında radyo programı, yüksek doz sabah enerjisi ile güne başlamak isteyenler için hafta içi her sabah 07.00-10.00 saatleri arasında canlı olarak Süper FM’de!

Kafa Radyo Ankara frekansı kaç?

Kafa Radyo – Ankara ‘nın en Kafa frekansı yenilendi! İşte yeni frekansımız: 87.5 | Facebook.

Süper FM binası nerede?

Süper FM, radyolar, Büyükdere Cad., İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Süper FM kim sunuyor?

Türkçe müzik hakkında en güncel ve özel içeriklere ulaşmak isteyenler için Pusula, Ahmet Kamil Taşkın’ın sunumuyla her hafta sonu Cumartesi 14:00-16:00 arası JoyTürk ve 19:00-21:00 arası Süper FM ‘de, Pazar günü ise 10:00-12:00 arası Mydonese Türk ve 13:00-15:00 arasında Süper 2’de!

Süper Fm Duygu kimdir?

Süper FM ‘in müzik direktörü olan Duygu Atakan, yaklaşık 18 yıldır Süper FM ‘de yayıncılık yapmaktadır. Duygu Atakan, radyo yayıncılığını Sonsuz Oda’da anlatıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *