S7 Edge Radyo Nerede?(Çözüm bulundu)

S7 Edge de radyo var mi?

Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi. Şuanda sadece T-Mobile tarafından satılan S7 serisine gelen güncellemenin Avrupa’ya ve ülkemize de gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy J7 de radyo var mı?

3300mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan Galaxy J7 2016, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, FM radyo (Çift SIM’li versiyonda var ) gibi teknolojilere ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) desteğine sahip.

J5 radyo var mi?

3,100mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan Galaxy J5 2016, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, FM radyo (Çift SIM’li versiyonda var ), çift SIM kart ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) özelliklerine sahip.

Samsung S8 radyo var mı?

Galaxy S8 ve S8 +’larda radyo yayınları diyebilmenizi sağlayan FM Radyo Alıcısı olduğu bulundu. Asıl ilginç olan durum ise donanım için herhangi bir uygulamanın bulunmaması oldu.

J7 Prime en fazla kac gb hafiza karti destekler?

Metal gövdesi sayesinde çarpma ve düşmelere karşı mukavemet kazanan Samsung Galaxy J7 Prime modelleri 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcileri, 3 GB bellekleri, 16 GB depolama alanları ve 128 GB ‘a kadar genişleme olanağı sunan hafıza kartı destekleri ile ilgi görüyor.

You might be interested:  Radyo Televizyon Okuyunca Ne Olunur?(Mükemmel cevap)

Internetsiz radyo var mı?

İnternet olmadan FM radyo: TuneIn Radio TuneIn Radio, hem FM hem de AM istasyonlarını dinlemenize izin verir, bu nedenle önceki uygulamadan daha eksiksizdir. Amaç aynı, Android mobil cihazımızdan FM Radyo ‘yu internet olmadan dinleyin, ne oluyor bu uygulamanın ücretli bir sürümü var. TuneIn’i Play Store’dan indirin.

J7 2016 kaç gb hafıza kartı destekler?

8 çekirdekli Exynos 7870 işlemci, Mali-T830 MP2 grafik işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği gibi özelliklerle gelen ürün, 5 GHz WiFi desteğine de sahip değil.

Telefonda FM radyo var mı?

Bazı Android ve tüm iPhone model cihazlarda, FM radyo bandını çekebilen bir çip var ancak GSM operatörleri ve müzik servis sağlayıcılarının baskısıyla bu özellik kullanılamıyor.

Akıllı telefon neden radyo yok?

Neredeyse tüm akıllı telefonlar FM radyo tarayıcısına sahipken, üreticilerin ve operatörlerin çıkarlarına ters düştüğü için bu özellik aktif edilmiyor. Günümüzde herkes interneti cebinde taşıyor ancak radyo ve televizyon hala acil durumlarda insanların bilgi almak için kullandığı kaynaklar olarak geçerliliğini koruyor.

Samsung Galaxy S4 de radyo var mı?

Evet, Galaxy S4 ‘te FM radyo bulunmuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.