Show Radyo Kimin?(Doğru cevap)

Show Radyo, Radyo Viva, Viva TV, Dijibox bir kez daha el değiştirdi. Yayın kuruluşlarının yeni sahibi 28 yaşındaki Kocaelili işadamı Bilal Şirin oldu. Daha önce TMSF’de bulunan kanal ve radyolar Sevin Ergun Sefada tarafından 17,5 milyon dolara satın alınmıştı. Şirin’in ise bu satış için ne kadar ödediği açıklanmadı.

Radyo Viva sahibi kim?

Radyo Viva, 2011 itibarı ile, TMSF tarafından İlbak Holding’e satıldı. Kanal şu an günümüzde TV100’ün sahibi olduğu Necat Gülseven’e ait 3N Medya’ya aittir.

Show Radyo satıldı mı?

Geçtiğimiz aylarda Bilal Şirin’in satın aldığı Show Radyo ve Radyo Viva bir kez daha el değiştirdi. Yayın kuruluşlarının yeni sahibi ünlü sanatçı Ebru Yaşar’ın Diyarbakırlı işadamı eşi Necat Gülseven oldu.

Show Radyo hangi frekans?

İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Yalova’da 89.8, Bolu 88.9, Denizli 88.0, İzmir, Çeşme, Adana, Osmaniye’de 89.6, Antalya ve Edremit’te 89.7 ve Ankara’da 88.8 frekansından yayın yapan Show Radyo, diğer illerde farklı frekanslardan yayınlarını sürdürmektedir.

Show Radyo Kimin 2019?

SHOW Radyo, Radyo Viva, Viva TV, Dijibox satıldı. Yayın kuruluşlarının yeni sahibi 28 yaşındaki Kocaelili işadamı Bilal Şirin oldu. Daha önce TMSF’de bulunan kanal ve radyolar Sevin Ergun Sefada tarafından 17.5 milyon dolara satın alınmıştı. Şirin’in ise bu satış için ne kadar ödediği açıklanmadı.

Süper Show radyo Frekans kaç?

Süper Show FM 97.3 Hatay Dinle.

You might be interested:  Youtube Canlı Radyo Yayını Nasıl Yapılır?(Soru)

Virgin Radio Frekans kaç?

Virgin Radio Türkiye Frekans Bilgileri Karnaval Grup bünyesinde dünya çapında bir marka haline gelmiş Virgin Radyo dinle için İstanbul 106.2, Ankara 93.8, İzmir 101.8, Antalya 98.0, Bursa 91.5, Adana 102.7 ve Mersin 100.8 karasal MHz frekanslarını cihazlarınızdan açmanız gerekmektedir.

89.9 Hangi radyo?

Rolum FM 89.9 Canlı Dinle Rolum FM 89.9 canlı radyo yayını dinle, arabesk müziklerin en hit ve sevilen eserlerini bu radyodan dinleyebilirsiniz.

Kral FM frekansı kaç?

92.0 Radyo Kral FM Canlı Dinle.

Istanbul FM frekansı kaç?

İstanbul FM, Türkiye’de yayın yapan ulusal bir radyo istasyonudur. Daha çok Türkçe pop müzik ve fantezi müzik yayınları yapmaktadır. Frekansı 88.6’dır.

Baba Radyo kaçta?

Baba Radyo, Radyo 1’in frekansını devralıp kurulmuş İstanbul’da FM 105.6 frekansından yayın yapan, 4 Mayıs 2011de yayın hayatına başlamış olan radyo kanalıdır.

Show Radyo Sakarya frekansı kaç?

Show Radyo Sakarya 88.0 FM Canlı Dinle.

Power Türk frekansı kaç?

Power Türk Canlı Dinle | PowerTürk 99.7 Online Canlı Yayını

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *