Show Radyo Zekirdek Ne Zaman?(Çözülmüş)

Zekirdek hangi Radyo’da 2020?

Kafa Radyo – Zeki Kayahan Coşkun ile Zekirdek hafta içi her gün saat 16:00’da Kafa Radyo ‘da sizlerle! #KafaRadyo #Radyoland # Zekirdek @zekikayahan | Facebook.

Zeki Kayahan Coşkun şu an hangi radyoda?

Hafta içi her akşam saat 22.00-01.00 ( Zeki Kayahan Programı bazen şart bazen kendi isteği ile 05.00 a kadar uzatabilimektedir) arasında yayınlanmaktadır. Daha önceleri Show Radyo ‘da yayınlanan program, 13 Şubat 2019’dan bu yana Kafa Radyo ‘da devam etmektedir.

Zeki Kayahan Coşkun hangi Radyo’da 2021?

Zeki Kayahan Coşkun Artık Radyoland Platformundaki Garaj Radyo ‘da!

Kafa Radyo Zeki kimdir?

Zeki Kayahan Coşkun Kimdir? Zeki Kayahan Coşkun, 9 Haziran 1978 doğmuştur. Bu siteyi radyo programında ‘çekirdek değil tatlım zekirdek’ diyerek tanıtmaktadır. Radyo programı olan Matrax’ın televizyon versiyonunu Skyturk ve Star TV’de de sunmuştur.

Kafa Radyo frekans kaç?

Kafa Radyo Dinle. 89.6 FM Kafa Radyo Canlı Dinle.

Zeki Kayahan Coşkun hangi okuldan mezun?

Fakat her daim internet erişiminiz yok ise; ekibin en popüler istasyonu olan 89.6 Kafa Radyo canlı yayınlarından da Türkçe pop parçalarına eşlik edebilirsiniz.

102 Hangi radyo?

Rüzgar FM 102.0 › Canlı Radyo Dinle.

Zekirdek Ayten neden yok?

Dostum Ayten teyze maskotluktan alındı ve artık Zeki için bitti. Yani bağlanması imkansız. Başka bir radyoya sürekli katıldığını öğrendi Zeki sonra birkaç atışma oldu ve Ayten hanım benim için bitmiştir dedi.

You might be interested:  Opel Meriva Radyo Kodu Nasıl Girilir?(Çözüm bulundu)

Kafa Radyo hangi uygulamada?

Online Radio Box uygulamasını akıllı telefonuna yükle ve nerede olursan ol Kafa Radyo radyosunu ve diğer birçok radyo istasyonunu çevrimiçi dinle! Şimdi kullanışlı uygulamamız sayesinde favori radyo istasyonun cebinde.

Kafa radyoda kim öldü?

Kafa Radyo ‘da yayınlanan Nihat’la Sivrisinek programı ekibinde yer alan Rıdvan Akbulut’un ölümü herkesi derinden sarstı. Program ekibinde görev alan Rıdvan Akbulut, henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü canından oldu. Radyoda vefat haberi veren Nihat Sırdar, “Canımız yanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.