Zeki Kayahan Coşkun Hangi Radyo?(En iyi çözüm)

Kafa RadyoZeki Kayahan Coşkun ile Zekirdek hafta içi her gün saat 16:00’da Kafa Radyo‘da sizlerle! #KafaRadyo #Radyoland #Zekirdek @zekikayahan | Facebook.

Zeki Kayahan Coşkun şu an hangi radyoda?

Hafta içi her akşam saat 22.00-01.00 ( Zeki Kayahan Programı bazen şart bazen kendi isteği ile 05.00 a kadar uzatabilimektedir) arasında yayınlanmaktadır. Daha önceleri Show Radyo ‘da yayınlanan program, 13 Şubat 2019’dan bu yana Kafa Radyo ‘da devam etmektedir.

Zeki Kayahan Coşkun hangi Radyo’da 2021?

Zeki Kayahan Coşkun Artık Radyoland Platformundaki Garaj Radyo ‘da!

Kafa Radyo Zeki kimdir?

Zeki Kayahan Coşkun Kimdir? Zeki Kayahan Coşkun, 9 Haziran 1978 doğmuştur. Bu siteyi radyo programında ‘çekirdek değil tatlım zekirdek’ diyerek tanıtmaktadır. Radyo programı olan Matrax’ın televizyon versiyonunu Skyturk ve Star TV’de de sunmuştur.

Zeki Kayahan Coşkun hangi Radyo’da 2020?

Kafa Radyo – Zeki Kayahan Coşkun ile Zekirdek hafta içi her gün saat 16:00’da Kafa Radyo ‘da sizlerle!

Zeki Kayahan Coşkun hangi okuldan mezun?

1992-2007 yılları arasında 89.9 Frekansından yayın yaptıktan sonra 2007 yılında RTÜK tarafından Frekansların düzenlemesiyle 89.8 olarak değişmiştir. Halen İstanbul ve çevresinde 89.8 Frekansından yayın yapmaktadır. Show Radyo ‘nun kardeş radyo istasyonları Radyo Viva’dır.

Kafa Radyo hangi uygulamada?

Online Radio Box uygulamasını akıllı telefonuna yükle ve nerede olursan ol Kafa Radyo radyosunu ve diğer birçok radyo istasyonunu çevrimiçi dinle! Şimdi kullanışlı uygulamamız sayesinde favori radyo istasyonun cebinde.

You might be interested:  Ilk Radyo Yayını Hangi Ülkede Kim Tarafından Hangi Tarihte Yapılmıştır?

Kafa radyoda kimler var?

Kafa Radyo

  • Nihat Sırdar.
  • Zeki Kayahan Coşkun.
  • Güçlü Mete.
  • İlber Ortaylı
  • Bedia Ceylan Güzelce.
  • Ceyhun Yılmaz.
  • Ceyda Düvenci.
  • Pınar İnanç Akar.

Matrax ne zaman çıktı?

2001 yılında “Alem Fm” radyosunda “ Matrax ” adlı bir programı hazırlayıp sunmaya başlayan Coşkun, adını ilk kez bu radyo programıyla duyurdu.

Zekirdek kac yasinda?

alışılagelmiş gece programlarının aksine gecenin kahramanı gibi etkinliklerle dinleyiciyide yayına katan uykusuzluk nedeni radyo programıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *