Cerrahpaşa Şarkı Sözleri Kimin?(Çözüm bulundu)

Şarkının sözlerini, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kanser tedavisi görürken yaşamını yitiren babası Cevat Konak için yazdığını belirten Nuran Bahçekapılı, sözlerin tamamının kendisine ait olduğunu, Saffet Genç’in açıklamalarının ise hem kendisini hem de kardeşi Volkan Konak’ı üzdüğünü savundu.

Cerrahpaşa nın yazarı kim?

Karadenizli şarkıcı Volkan Konak’ın ablası Nuran Bahçekapılı, kendisinin ” Cerrahpaşa ” adlı şarkının yazarı, kardeşinin de bu şarkının bestecisi olduğunu iddia ederek 6 yıl önce Trabzon’da kemençe ustası Saffet Genç’e (79) Trabzon 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dava açtı.

Cerrahpaşa şarkısını kim besteledi?

‘ Cerrahpaşa şarkısını yakınlarınızı kaybettiğiniz için mi yazdınız ‘sorusuna Volkan Konak, “Onun için yazıldı. Ama sonuçta Cerrahpaşa, Hacettepe fark etmez, hepsi bizim hastanemiz. Burada yaşanan bir olay üzerine yazılmıştır. Sadece mecaz anlamında.

Volkan Konak Cerrahpaşa kimin?

Volkan Konak’ın en beğenilen şarkılarından birisi Herkesin Bir Derdi Var parçasıdır.

Volkan Konak şarkıları kime yazdı?

Bu Kaç kere dinlesek de doyamayacağımız bu efsane şarkının sözleri Bedri Noyan’a ait.

Volkan Konağın karısı kim?

VOLKAN KONAK ‘IN EŞİ SELMA KONAK ‘IN HAYAT HİKAYESİ Selma Konak ile Volkan Konak 1992 yılında evlendi. Çift, dünyaya gelen çocuklarına sırasıyla ‘Şimal’, ‘ Volkan ‘ ve ‘Derin’ adlarını verdi. Evliliği boyunca gözlerden ve magazin basınından uzak duran Selma Konak, evinde çocuklarıyla vakit geçiriyor.

Volkan Konağın babası neden öldü?

Kanserden babası dahil birçok yakınını kaybeden ve bunun acısını devamlı içinde duyan Volkan Konak, sözlerini ablası Nuran Bahçekapılı’nın yazdığı ‘Cerrahpaşa’ adlı eserini babası için besteledi.

You might be interested:  Güzel Şarkı Nasıl Söyleyebilirim?(Çözünme)

Cerrahpaşa şarkısını kim söylüyor?

Volkan Konak- Cerrahpaşa – YouTube.

Volkan Konak kimi kaybetti?

Trabzon’da dün gece meydana gelen kazada yaşamını yitiren 72 yaşındaki Neziha Karahasanoğlu’nun Karadeniz müziğinin ünlü ismi Volkan Konak ‘ın teyzesi olduğu belirtildi. Yakınlarından alınan bilgiye göre, teyzesi, teyzesinin kızı ve eşinin ölüm haberini ABD’de alan Volkan Konak büyük üzüntü yaşadı.

Volkan Konak yaşı kaç?

Volkan Konak, (d. 27 Şubat 1967 Maçka, Trabzon) Türk halk müziği sanatçısı. Sanat ve müzik hayatına 1989 yılında Maçka yöresinde yaptığı derleme çalışmalarını topladığı Suların Horon Yeri adlı müzik albümüyle başladı. Daha sonraları beste çalışmalarına başladı.

Cerrahpaşa bestecisi kimdir?

Volkan Konak’ın ablası Nuran Bahçekapılı kendisinin ” Cerrahpaşa ” adlı şarkının yazarı, kardeşinin de bu şarkının bestecisi olduğunu iddia ederek 6 yıl önce Trabzon’da kemençe ustası Saffet Genç’e (79) Trabzon 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dava açtı.

Kimi konuşur dilini yorar?

Herkesin bir derdi var işte * Kimi anlatır dilini yorar Kimi susar yüreğini yakar Dertlilerin dermanı olan Allahü Tealaya sığınmak, O’na dua edip sabır istemek lazım. Kimisi derdini anlatıp paylaşırken, kimisi içine atıp içinde yaşıyor dertlerini.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *