Inna Hangi Dilde Şarkı Söylüyor?(Çözüm bulundu)

Aralık 2017’de çıkardığı ‘Nirvana’ albümünden sonra çalışmalarına devam eden Rumen şarkıcı Inna, İspanyolca albümünün çıkış parçası ‘Me Gusta’nın klibini youtube kanalında yayınladı.

Inna kaç dil biliyor?

Elena Alexandra Apostoleanu ya da bilinen adıyla Inna (d. 16 Ekim 1986, Mankalya, Romanya), Rumen söz yazarı, dans ve house müzik şarkıcısı.

Inna nerede doğmuştur?

Romanya asıllı dünya starı Inna, yaptığı her çalışmayla Türkiye ‘de de ilgi odağı olmayı başardı. Zaman zaman Türkiye ‘de sahne alan ve büyük konserler veren ünlü pop yıldızı ülkemizde geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Inna dini nedir?

Inna ‘nın dini nedir? Inna bir Hristiyan’dır. Ortodoks mezhebindendir.

Inna rus mu?

Romanyalı Müzisyen, şarkı yazarı ve şarkıcı. Gerçek adı Elena Alexandra Apostoleanu olan sanatçı 6 Ekim 1986 Mankalya-Romanya’da dünyaya geldi. 2008 yılında piyasaya çıkardığı Hot albümüyle sanat hayatına adım atmış oldu.

Inna nereli?

Aslen Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Dua Lipa, 22 Ağustos 1995’te dünyaya geldi. Lipa ‘nın ilk ismi olan ‘ Dua ‘ Arnavutça bir kelime ve ‘Seni seviyorum’, ‘istiyorum’ veya ‘ihtiyacım var’ gibi anlamlara geliyor. Ailesi Kosovalı bir Arnavut olan Dua Lipa Sylvia Young Theatre School’da eğitim aldı.

India şarkı klibi nerede çekildi?

Ünlü yıldız, çekimler için Kapalıçarşı’yı tercih etti.

Shakira nerede?

Shakira Isabel Mebarak Ripoll (d. 2 Şubat 1977, Barranquilla), Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncudur. 90’lı yılların sonlarına doğru büyük bir patlama yapan Latin pop ve Latin rock müzik furyasındaki en önemli isimlerden biridir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.