Kış Masalı Şarkı Sözlerini Kim Yazdı?(Çözülmüş)

Alihan; Sibel Can’a, ‘Kış masalışarkısının söz yazarı Adem Gümüşkaya ve albümü piyasaya süren Doğan Müzik’e toplamda 52 bin Liralık tazminat davası açmıştı.

Kış Masalı hangi yıl?

Kış Masalı – Dizi 2009 – Beyazperde.com.

Bir Kış Masalı kimin eseri?

Kış Masalı (İngilizce özgün başlığı: The Winter’s Tale) ünlü İngiliz oyun yazarı William Shakespeare tarafından yazılmış bir tiyatro eseridir.

Kış masalı şarkısını kim söylüyor?

Adem Gümüşkaya feat. Resul Dindar, Emre Müzik etiketiyle çıkarttığı “Ayrılık Aşktan Ötedir” albümünün ” Kış Masalı 2015″ adlı klip çalışmasıyla ilk kez ve sadece netd Müzik’te!

Adem Gümüşkaya kimdir nerelidir?

6 Haziran 1982 yılında Artvin’in Hopa ilçesinde dünyaya geldi Adem Gümüşkaya. Babası Maksut Bey, Annesi Raziye Hanımdır.

Sibel Can Kış Masalı kime ait?

Şarkıcı Alihan’ın, ünlü sanatçı Sibel Can ‘a, ‘ Kış masalı ‘ isimli şarkının müziğinin, kendisine ait olduğunu iddia ederek açtığı tazminat davasında beklenen bilirkişi raporu dosyaya girdi. Raporda, “Eserin müziğinin Alihan’a ait olduğu kanaatine varıldığı” belirtildi.

Kış Masalı dizisi nerede çekildi?

Bursa’nın Mudanya ilçesinde geçen dizide Esmer karakteri güzeller güzeli genç bir kızdır.

Kış Masalı konusu nedir?

Kış Masalı da işte bu oyunlardan biridir. Oyunda Leontes adlı bir kral hiçbir neden yokken karısı Hermione´yi kıskanır, karısıyla tüm ilişkisini keser ve bebek yaşındaki Perdita adlı kızının, yabani hayvanlara yem olsun diye ıssız bir yere bırakılmasını emreder. Perdita´yı bir çoban kurtarır ve büyütür.

You might be interested:  Flaş Belleğe Şarkı Nasıl Indirilir?(En iyi çözüm)

Kış Masalı ne anlatıyor?

Birçok kişinin hayallerinde bile sahip olamadığı hayata sahip olan Kerem, hayatındaki en büyük savaşını Hande’yi gördüğünde verir. Bu savaş, onun son savaşı olmayacaktır. Hande, hayatın koşturmacası içerisinde, her şeyden habersiz, Kerem Sarper’le yaptığı röportaj sonrasında gelişen olaylarla şaşkındır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *