Norm Ender Yeni Şarkı Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Norm Ender yeni şarkısı ne zaman çıkacak?

Norm Ender & Faruk Sabancı’nın yeni şarkısının ismi “Bulamazdım” oldu. Norm Ender Resmi twitter hesabında şarkı ile ilgili bilgiler paylaştı. Paylaşılan tweete göre ‘Bulamazdım’ şarkısı 14 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak. Yani şarkı 14 Mayıs Cuma 2021 tarihinde çıkacaktır.

Norm Ender şu an ne yapıyor?

Norm Ender, küfür içeren ” Eksik Etek ” şarkısıyla sosyal medyada tanınmıştır. Bu şarkısı bir gün içerisinde 2,5 milyon, 1 ayda ise 40 milyon kişi tarafından dinlenmiştir. Bu nedenle Ender, 2006 yılında YouTube’da en çok dinlenenler arasında 17. sırada yer almıştır.

Norm Ender bulamazdım ne zaman çıktı?

Gerçek adı Ender Eroğlu’dur. 10’lu yaşlarda Cartel müzik grubu sayesinde rap müziği ile tanışan Norm Ender, sürekli olarak kavga içerisinde geçen eğitim hayatı nedeniyle lise eğitimine son verdi. Norm Ender, küfür içeren Eksik Etek şarkısıyla, özellikle sosyal medyada tanınmıştır.

Neden Eksik Etek denmiş?

Bu bölgede erkekte olan fazlalık kadında olmadığından kadının eteği eksiktir. Kısacası ‘ eksik etek ‘penisi olmayan demektir.

Eksik etek ne demek Ekşi?

kadınların hamile olduğu dönemde giydiği eteklerin, ön taraflarının arka kısmına göre daha kısa ( eksik ) kalmasından dolayı söylenmiş ve zamanla bütün kadınlar için kullanılmaya başlanmış deyiş.

Norm Ender Rap e ne zaman başladı?

Küçük yaşlarda Cartel müzik grubu sayesinde rap müziği ile tanışan Ender, sürekli olarak kavga içerisinde geçen eğitim hayatı nedeniyle lisede eğitimine son verdi. 2001 yılında yazdığı rap şarkılarının arkadaş çevresi tarafından sevilmesi nedeniyle rap yapmaya başladı.

You might be interested:  Googleden Şarkı Nasıl Indirilir?(Çözünme)

Norm Ender kaç yıllık rapçi?

Norm Ender lakabıyla bilinen Ender Eroğlu 25 Mart 1985 yılında İzmir Bornova’da dünyaya gelmiş Türk rap müzisyenidir.

Norm Erman ne iş yapıyor?

Uzun yıllar Break dans ile uğraşan Norm Erman dansı bırakmasından sonra, hip hop kültürüne duyduğu saygı ve sevgi ile rap yazarak bu işe devam etme kararı aldı. Manyofobi, Af yok, illegal Bir Şair, Ötede Bayılın gibi solo çalışmaları yapan Norm Erman, rap yaşantısına uzun bir süre ara vermiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *