Türk Telekom Reklam Müziği Hangi Şarkı?(En iyi çözüm)

Concept Reklam Ajansı imzalı reklam filminin seslendirmesini geçtiğimiz ay kazandığı Emmy ödülüyle Türk halkına büyük bir gurur yaşatan Haluk Bilginer yaptı. Film, Kütahya’nın Pınarları türküsünün FFW Creative Audio imzalı modern yorumu eşliğinde sunuluyor.

Türk Telekom reklam sesi kim?

Türk Telekom ‘un memleketin en ücra köşesinden en kalabalık yerlerine 47 milyon müşterisinin her birine en iyi hizmeti sunabilmek gece gündüz hizmet ettiğini anlatan reklam filmi, Concept Ajans tarafından yaratıldı. Reklam filminin seslendirmesini ise Haluk Bilginer gerçekleştirdi.

Türk Telekom reklam filmi nerede çekildi?

Çoğu karesi ELMALI’da çekilen Türk Telekom reklamı.

Trendyol reklam müziği kim söylüyor?

Beklenen reklam filmi dün itibarıyla mecralarda yayınlanmaya başladı. Yayınlanan yeni reklam filmi, Trendyol ‘un Türkiye’nin en sevdiği marka olduğu mesajı taşırken Tarkan’ın “Gül Döktüm Yollarına” şarkısı eşlik ediyor.

A101 reklam sesi kim?

A101 ‘in en yeni şubesini tüm Türkiye’yle buluşturduğu reklam filmi yayında. 9000 marketiyle Türkiye’nin her ilçesinde bulunan A101 ‘in, en yeni şubesini tüm Türkiye’yle buluşturduğu filmi yayına girdi. Yeni şubeyi görmek için sabırsızlananların A101 Kapıda uygulamasıyla tanıştığı eğlenceli filme Serkan Keskin ses verdi.

Haluk Bilginer hangi reklamda oynuyor?

Türk televizyon tarihinin en unutulmaz reklamları. Akbank’ın hafızalara kazınmış Haluk Bilginer ‘in seslendirmesiyle ”İlk Görüşte Aşk” reklam filmi.

Trendyol Tarkan reklamı hangi şarkı?

Trendyol kargo görevlisinin neşeyle kargo aracını sürdüğü ve radyoyu açtığı, radyoda çalan şarkının da Tarkan ‘ın ‘Gel gündüzle gece olalım’ şarkısı olduğu reklam için sosyal medyada “Bizim kargocular da böyle neşeli mi? / Trendyol kargocuları benim kargomu kapıya atıp gidiyor, Tarkan ‘ın kargosu şarkılarla geliyor. /

You might be interested:  Flash Bellek E Nasıl Şarkı Yüklenir?(Soru)

Trendyol reklamında oynayan kim?

Trendyol ‘un yeni reklamında Tarkan’a kargo teslim eden kuryenin Rojhat Özsoy olduğu öğrenildi. Rojhat Özsoy 1991 yılında Erzurum’da dünyaya geldi.

Trendyol reklamı kim yapıyor?

Trendyol ‘un Yeni Reklam Yüzü Tarkan Oldu Ayrıca İstanbul’a geldiği andan itibaren Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosuna ayak basan Tarkan’ın 2 yeni şarkı üzerinde çalıştığı belirtildi.

A101 son reklam filminde hangi ilçeler bulunur?

Türkiye’de 9 bin ilçede hizmet veren A101, ülkenin bütün ilçelerinde bulunduğunu anlatan yeni bir reklam kampanyası yayınladı. Markanın Concept imzalı eğlenceli filmlerin çekimleri Isparta’nın Sütçüler, Ardahan’ın Çıldır, Mersin’in Mut ilçeleri ve Bodrum’un Torba köyünde gerçekleştirildi.

Hepsiburada reklamını kim seslendiriyor?

Eren Sunay – Seslendirme Sanatçısı – Marka Kurumsal Sesi – Hepsiburada | LinkedIn.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *