Dacia Dokker Radyo Kodu Nerede Yazar?(Çözüm bulundu)

Renault radyo kodu nasıl öğrenilir?

Renault Radyo kodunu Renault Port uygulamasından alma Hatta uygulama üzerinden dilerseniz servis randevusu alabilir ya da müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Kodu almak için, uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra Aracım bölmesine girip “ Radyo kodunu al” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Araba radyo kodu nasıl bulunur?

Teyp Kodu Nasıl Bulunur?

  1. Aracınızın markasına ait yetkili servisi arayarak şasi no aracılığı ile teybinizin kodunu öğrenebilirsiniz.(plaka ile verilmemekte.)
  2. Servise giderek teyp kodunu öğrenebilir ve açtırabilirsiniz.(30-50 TL arası bir ücreti olabilir.)

Oto Teyp kodu nerede yazar?

Aracın Teyp Kodu araç içerisinde güneşliklerde yada torpido gözünün iç kısmanda yapışık 4 haneli cey kod olarak belirtilen bir etikettir. Belirtilen yerlerde bulunmaması halinde müşteriler en yakın yetkili servisten yeni bir kod tanımlatmak durumundadır.

Dacia Duster çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur veya Dacia Duster ‘ınızın yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında da bulunabilir.

Astra G teyp kodu nerede yazar?

Profesyonel Üye. Genelde kod isteyen teyplerin kodu arac ilk alindiginda bir kart üzerinde yazar.

Renault Symbol teyp kodu nasıl alınır?

Uygulamaya üye olduktan sonra motor şasi numarası ve motor numarasının son 4 hanesinini girerseniz aracınızın plakası, araç modeli, geçmiş servis kayıtları gibi bilgileri uygulamada görebileceksiniz. Uygulama menüleri arasında radyo kodu al şeklinde bir menü de bulunmaktadır.

You might be interested:  Megane 2 Radyo Kodu Nerede Yazıyor?(EN iyi 5 ipucu)

Honda Civic 2004 model teyp kodu nasıl girilir?

Ayrıca arkadaşlar şifre bilmiyorsanız teyp kapalı durumdayken 1 ve 6 tuşuna basılı tutacaksınız aynı anda teyp açma. Tuşuna basıcaksınız İki tane kod çıkacaktır U – – – -(1234) L – – – – (1234 )gibi. Bunu yetkili servisteki arkadaşlara rica dip söyleyin. Şase numaranızla beraber size teyp kodunu vereceklerdir.

Honda Accord teyp kodu nasıl girilir?

Honda Accord ‘unuzun stereo sistemi artık açıldı. Sizin E.

  1. Aracınız içindeyken AÇIK motoru çalıştırmadan konumlandırın.
  2. Göreceksin HATA Radyo ekranındaki bildirim.
  3. Basın # 1, # 6 ve GÜÇ aynı zamanda SERİ NUMARASI. Radyo ekranında görünecektir.
  4. Sahip olduktan sonra KOD siteden radyo numarası düğmeleriyle girin.

Dacia Dokker çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur veya Dacia Lodgy’nizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir. Ardından, elektrik prizine benzeyen logoyu kullanarak kutuyu bulacaksınız. Onu bulduktan sonra, kasa kapağını çıkarmak için tırnaklara basmanız gerekecek.

Dacia Logan çakmaklık sigortası nerede?

Genel olarak, kaputun altında, akünün yanında bulunur, başka bir olasılık, Dacia Logan ‘ınızın sürücü tarafında da yolcu bölmesinde bulunabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.