Fenerbahçe Maçı Hangi Radyo Kanalında?(Çözüm bulundu)

Fenerbahçe radyo hangi frekansta?

Bunun yanı sıra Radyo Fenerbahçe ‘nin karasal olarak yayınlarına İstanbul 97.0, İzmit 97.0, Bursa 97.0, Balıkesir 101.0, Çanakkale 102.0, Tekirdağ 99.2 ‘de devam etmekle beraber ayrıca Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde de dinlenebilmektedir.

TRT Radyo kaçıncı kanalda?

D-Smart 660. kanaldan yayın yapmaktadır.

Fenerbahçe Trabzonspor maçı hangi radyoda?

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir.

Fenerbahçe malatya maçı hangi radyoda?

FENERBAHÇE YENİ MALATYASPOR MAÇI HANGİ RADYODA? Fenerbahçe ile Öznur Kablo Yeni Malatyaspor arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir.

Radyo 1 kimin?

best medya gruba ait yeni bir radyo. seyhan müzik sanatçılarını çalmayan radyo kanalıdır.

TRT Radyo 3 hangi frekans?

88.2 frekansından yayın yapmaktadır. Trt Radyo 3 en güzel klasik müzikleri kaliteli yayınlarıyla size ulaştırıyor.Türkiye’nin bilinen en tecrübeli yayın kuruluş olan Trt yabancı müzik yanımızı Trt Radyo 3 ile doldurmaktadır.

Beşiktaş Galatasaray maçını hangi radyo veriyor?

BEŞİKTAŞ GALATASARAY MAÇI HANGİ RADYODA? Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir.

92.3 Hangi radyo?

Lig Radyo Dinle Canlı 92.3 Canlı Radyo Yayını. Spor Haberleri Radyosu … Bu radyo yayınında a dan z ye kadar spor konuşulmaktadır. Lig Radyo sayesinde ligdeki önemli maçları dinleyebilir ve hem maç önü, devre arası ve maç sonrası yorumları dinleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.