Discord Nasıl Şarkı Açılır?(Doğru cevap)

Giriş bilgilerini gir ve Giriş yap’a tıkla. Açılır menüden bir sunucu seç. Müzik botunu kullanmak istediğin sunucuyu seç. Authorize’a (Yetkilendir) tıkla.

Discord müzik botu nasıl açılır?

Adım 1: Carbonitex veya top.gg gibi çeşitli kaynak sitelerinden birine giriş yapın. Adım 2: Karşınıza açılan pencerede Discord bot listesinden ” Müzik ” seçeneğini işaretleyin. Adım 3: Eklemek istediğiniz müzik botunu seçtikten sonra ”Davet et” seçeneğine tıklayın.

DC müzik botlarına ne oldu?

YouTube, Discord’daki en popüler müzik botlarından bir tanesi olan Rythm için önemli bir karar aldı. Bu karar kapsamında 560 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bot, 15 Eylül itibarıyla kullanılamaz olacak. 20 milyondan fazla Discord sunucusunda aktif olarak kullanılan bot, 15 Eylül itibarıyla kullanılamaz olacak.

Discord Groovy nedir?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Groovy neden kapandı?

Discord’un en popüler ve en sevilen müzik botu Groovy Bot, telif hakları ile ilgili sorunlar dolayısıyla 30 Ağustos’ta kapatılıyor. Discord’un en popüler ve en sevilen müzik botu Groovy Bot, telif hakları ile ilgili sorunlar dolayısıyla 30 Ağustos’ta kapatılıyor.

Discord da bot nasıl yapılır?

Discord Botu Ekleme

  1. Eklemek istediğiniz botun davet bağlantısına girin.
  2. Açılan pencereden Discord hesabınızı girmeniz istenirse girin, botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin.
  3. Alttaki “Doğrula” tuşuna basın.
  4. Yönlerdirdiği sayfadaki “Ben Robot Değilim” doğrulamasını yapın.
You might be interested:  Sünnet Kınası Yakılırken Hangi Şarkı Çalınır?(Doğru cevap)

Discord da rol nasıl yapılır?

Bir rol eklemek için “Roller’in” yanındaki + işaretini tıklayın. 4- Rol adı altındaki adı değiştirin. Oradan, yeni rol için istediğiniz izinleri değiştirebilirsiniz. Tamamlandığında, ekranın altındaki “Değişiklikleri Kaydet’i” tıklayın.

Rythm neden kapandı?

Rythm ‘e kapatılması için bir hafta süre verilmişti. Google Groovy’nin hizmeti değiştirerek ve ticari amaçlarla kullanarak YouTube’un hizmet koşullarını ihlal ettiğini doğruladı ve henüz bir onay almasa da, Rythm ‘in de aynı nedenlerle hedef alındığını doğruladı.

DC müzik botu nasıl kullanılır?

Discord’da müzik botu eklemek için kullanmak istediğiniz botun web sayfasına giderek Davet Et butonuna tıklayın. Ardından gelen ekrana botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin. En son “Doğrula” deyip yönlendirilen sayfadaki doğrulama işlemini gerçekleştirin. Onay uyarısı geldikten sonra işleminiz tamamlanır.

DC müzik botu hangisi?

Bot hidra Discord, akış yapılacak çok çeşitli platformlarla birlikte gelir; YouTube, Soundcloud, Spotify, Deezer veya Bandcamp. Aslında Hydra, Discord’un en iyi Spotify botudur. Ayrıca ses dosyalarını yüklememize veya internet üzerinden yayın yapan bir radyo aracılığıyla iletmemize olanak tanır.

MEE6 ne işe yarar?

MEE6. Discord botları arasında en çok kullanılan bot olan MEE6, geniş kontrol yelpazesiyle tercih sebebi olmaktadır. En bilinen özellikleri, bir MMORPG oyunu gibi sunucu üzerindeki kullanıcılara Level ve EXP sistemi kurarak derecelendirebilmesidir.

Discord Spotify bot nasıl kullanılır?

Spotify ‘ı Discord ‘a bağladıktan sonra, dinlediğin müzikleri arkadaşlarına gösterebilirsin. Spotify ‘ı Discord ‘a bağlama

  1. Discord uygulamasını indir ve aç.
  2. Soldaki menüde Bağlantılar’a tıkla.
  3. Spotify ‘a tıkla.
  4. Spotify ‘da oturum açmak veya kaydolmak için kullanabileceğin bir web sayfası açılır.

Discord Hydra bot nasıl kullanılır?

“ hydra -songrequest” isimli yeni bir metin kanalı oluşacak. Öncelikle bir ses kanala girin. Eğer Ses kanalınız bulunmuyorsa Metin kanalın hemen sağında “+” basarak ses kanalı oluşturabilirsiniz. Sanatçı adı – Şarkı adı yazarak veya şarkının adresini yazarak enter tuşa basın gerisi bot halleder.

Leave a Comment

Your email address will not be published.