Incirler Olana Kadar Şarkı Sözü Kimin?(Çözüm bulundu)

Incirler olana kadar söz yazarı kim?

Şarkının sözü İlyas Yalçıntaş’a, bestesi İlyas Yalçıntaş ve Emre Can Yıldız’a, ve düzenlemesi Aytaç Kart’a aittir.

Incirler olana kadar ne zaman çıktı?

şarkının bulunduğu albüm 1997 çıkışlı ama yine de albümüdür, keyifli de bir albümdür. ben hala ‘gece inmeden’de kalmışken, üstüne bir de ‘ incirler olana kadar kalsaydın bari’ diyen başarılı ve mütevazi sanatçı.. incirler olana kadar şarkısının ve bir çok güzel şarkının bestecisi.

İlyas Yalçıntaş İncir şarkısı ne zaman çıktı?

2015 yılında; ilk single çalışması olan İncir ‘i, ikinci single çalışması olan Olmazsa Olmazımsın’ı ve ilk albümü olan Aşk Adam Seçiyor’u çıkarmıştır.

İlyas Yalçıntaş aslen nereli?

İlyas Yalçıntaş, 7 Mart 1989 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Annesi Adapazarı, babası Erzincanlı’dır. Üç erkek, bir kız kardeşi vardır. Çocukluğunun yarısını Erzincan’da geçiren İlyas Yalçıntaş, İstanbul Kadıköy’de büyümüştür.

Incir ilk kim söyledi?

7 Mart 1989 yılında İstanbul’da doğan İlyas Yalçıntaş, X Factor isimli yarışma da kendi bestelediği İncir isimli şarkısıyla yarıştı ve bir anda tüm Türkiye’nin dikkatini çekti.

Iskender Külekçi kim?

ilyas yalçıntaş’ın çıkış şarkısı olan incir’in sözlarinin yazarı. soyadı kürekçi değil, külekçi ‘dir. zürih (isviçre)’de yaşamaktadır. uzakdoğulu eşi/kız arkadaşı rezyl ile birlikte seyahat vlogger temalı bir youtube kanalı mevcuttur.

İncir hangi mevsimde olur?

Kurutmalık incir yetiştiriciliğinde ideal olan, yağışın Kasım-Haziran ayları arasında olması, kurutma mevsimi olan Temmuz-Eylül aylarının yağışsız ve bulutsuz geçmesidir.

You might be interested:  Cep Telefonuna Şarkı Nasıl Indirilir?(Soru)

Incirler olana kadar anlami nedir?

acaba gelirsen ekime mi demek istemiş. şair burda incirler olana kadar derken taşşakların tokmak kıvamına gelmesinden bahsetmiş olabilir.

İncir zamanı ne zaman?

Haziran ayının başında ilk meyvesini veren incir ağaçları, kasım ayının sonuna kadar soframızda taze incir tüketebileceğiz.

İlyas Yalçıntaş ilk hangi yarışmaya katıldı?

İlk olarak X Factor yarışması ile tanıdığımız yakışıklı isim İlyas Yalçıntaş kısa sürede hayran kitlesi oluşturdu.

İlyas Yalçıntaş ın boyu kaç?

1989 doğumlu olan İlyas Yalçıntaş, 2021 yılı itibarıyla 32 yaşındadır ve bekardır. İlyas Yalçıntaş 1.80 metre boyunda, 78 kilo ve balık burcudur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.