Metro Fm Çalan Şarkı Ne?

Metro FM kim sunuyor?

Kurulduğu 1992 yılından beri en çok dinlenen yabancı müzik radyoları sıralamasında ilk iki sıradan hiç düşmeyen Metro FM ve Radyo Mydonose’un yayın müdürlüğü ve müzik direktörlüğünü Cengiz Ünsal yapmaktadır.

Metro Fm Top 40 ne zaman?

Metro FM Top 40

  • Cumartesi 12:00 – 14:00.
  • Pazar 16:00 – 18:00.

Metro FM kafana göre nasıl yapılır?

Metro FM ‘de hafta içi her gün 15:00-17:00 saatleri arasında Cemil Orhon’un sunduğu ‘ Kafana Göre ‘ programında dinleyenler radyonun kontrolünü ele alıyor ve çalmasını istedikleri şarkıyı ateşleyerek listenin yukarılarına taşıyor! Bu programda radyonun kontrolü sende! Şarkıları Ateşle-Buzla, kafana göre oyna!

Kadir Çöpdemir kiminle program yapıyor?

Şu zamanlarda TRT’de ” Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk-show programı yapmıştır. 13 Ağustos 2013’ten beri, Pascal Nouma ile birlikte Metro FM’de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Aragaz programını kim sunuyor?

PROGRAM EKİBİ Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” radyo programında, kendine has tarzı ve Hacı Darth Vader, Dilber Kortaylı gibi ikonik tiplemeleriyle gündemi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde yorumluyor!

Mersin Metro FM frekansı kaç?

Metro FM Mersin 94.0 FM Canlı Dinle.

Metro FM frekansı nedir?

Metro FM Dinle | 97.2 Radyo Metro FM Canlı Dinle.

Aragaz hangi kanalda?

Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” radyo programında, kendine has tarzı ve Hacı Darth Vader, Dilber Kortaylı gibi ikonik tiplemeleriyle gündemi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde yorumluyor!

You might be interested:  Şarkı Söylemeden Önce Ne Yapılmalı?(Doğru cevap)

Kafana göre ne demek?

mütemadiyen kullandığım, rahatlığın sembolü olduğunu düşündüğüm laf öbeği. hayatı yaşarken pek bir şeyi kasmadığınızı, anı yaşa tadında takıldığınızı gösterir. ayrıca hayatta en çok değer verilen şeylerden biri olarak insanların kendi tercihlerini yaşamalarını gördüğünüzü belirtir. bunun bir de kafama göre versiyonu

Virgin Radyo frekansı kaç?

Virgin Radio Türkiye Frekans Bilgileri Karnaval Grup bünyesinde dünya çapında bir marka haline gelmiş Virgin Radyo dinle için İstanbul 106.2, Ankara 93.8, İzmir 101.8, Antalya 98.0, Bursa 91.5, Adana 102.7 ve Mersin 100.8 karasal MHz frekanslarını cihazlarınızdan açmanız gerekmektedir.

Cemil Orhon kimdir?

Radyo haber ve program sunucusu; tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu. 17 Mart 1982’de Ankara’da dünyaya geldi. Bir dönem ekranlarda “Game Over” adında video oyunları temalı bir program da sunan Cemil Orhon bunların yanı sıra tiyatro ve dizi oyunculuğu, seslendirme, dj’lik ve sahne sunuculuğu da yapmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *