Samsung Radyo Nerede?(Mükemmel cevap)

Samsung radyo var mı?

Radyonun geri dönüşü FM radyo özelliğinin etkinleştirilmesine dair ilk detaylar Amerika ve Kanada’yı kapsıyor. Samsung ‘un yeni telefonlarında gerekli işlemleri yapmasının ardından NextRadio uygulaması üzerinden karasal yayını dinlemek mümkün olacak.

Telefonda FM radyo var mı?

Bazı Android ve tüm iPhone model cihazlarda, FM radyo bandını çekebilen bir çip var ancak GSM operatörleri ve müzik servis sağlayıcılarının baskısıyla bu özellik kullanılamıyor.

Internetsiz radyo uygulaması var mı?

Android mobil cihazınızda internet olmadan FM Radyo dinlemenizi sağlamak için size getirdiğimiz ilk uygulama NextRadio’dur. Bu uygulama, tabiri caizse, en tipik ve popüler olanıdır. Cep telefonunuz uyumluysa, FM Radyo ‘yu internet olmadan dinlemek için en iyi uygulamalardan birine sahip olacaksınız.

Samsung Galaxy S4 de radyo var mı?

Evet, Galaxy S4 ‘te FM radyo bulunmuyor.

J7 2016 da radyo var mı?

3300mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan Galaxy J7 2016, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, FM radyo (Çift SIM’li versiyonda var ) gibi teknolojilere ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) desteğine sahip.

Samsung Note 20 radyo var mı?

Arka Kamera: 108 MP geniş + 12 MP periskop telefoto + 12 MP ultra geniş Ön Kamera: 10 MP geniş Bağlantı: Wi-Fi 6, Bluetooh 5.1, USB 3.2, FM radyo.

You might be interested:  Renault Megane Radyo Kodu Nasıl Öğrenilir?(Soru)

Internetten radyo dinlemek ne kadar internet harcar?

Bir radyo uygulamasından 15 dakikalık müzik dinlemek yaklaşık 7.5 megabyte veri harcanmasını sağlıyor. Söz konusu veri miktarı yaklaşık 15 kuruşa denk geliyor. Akıllı telefondan internet kotası harcamadan televizyon izlemenin yolları arasında mobil operatörlerin televizyon uygulamarı bulunuyor.

Akıllı telefon neden radyo yok?

Neredeyse tüm akıllı telefonlar FM radyo tarayıcısına sahipken, üreticilerin ve operatörlerin çıkarlarına ters düştüğü için bu özellik aktif edilmiyor. Günümüzde herkes interneti cebinde taşıyor ancak radyo ve televizyon hala acil durumlarda insanların bilgi almak için kullandığı kaynaklar olarak geçerliliğini koruyor.

S7 de radyo var mı?

Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi. Samsung, yayınladığı son güncelleme ile beraber ilginç bir şekilde S7 ve S7 Edge telefonlarına Fm Radyo ‘yu dinleme özelliğini ekledi.

Note 8 de radyo var mı?

Galaxy S8 ve S8+’larda radyo yayınları diyebilmenizi sağlayan FM Radyo Alıcısı olduğu bulundu. Asıl ilginç olan durum ise donanım için herhangi bir uygulamanın bulunmaması oldu.

iPhone 5s de radyo var mı?

Radyo ‘yu nasıl bulursunuz? iPhone, iPad, iPod touch, Mac, Apple TV, Apple Watch, Android aygıtınız veya Chromebook’unuzda: Apple Music uygulamasını açın ve Radyo ‘ya gidin. PC’nizde: iTunes’u açın, açılır menüden Müzik’i seçin ve dolaşma çubuğunda Radyo ‘yu tıklayın.

J5 radyo var mi?

3,100mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan Galaxy J5 2016, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, FM radyo (Çift SIM’li versiyonda var ), çift SIM kart ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) özelliklerine sahip.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *