Türkiye Maçını Hangi Radyo Veriyor?

Fenerbahçe Karagümrük maçı hangi radyoda?

KARAGÜMRÜK FENERBAHÇE MAÇI HANGİ RADYODA? Karagümrük ile Fenerbahçe arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir. TRT Radyo 1’in büyük illerdeki frekansları şu şekildedir: 95.6 İstanbul; 93.3 Ankara; 94.7 İzmir; 87.9 Bursa; 105.1 Adana.

Fenerbahçe maçı hangi radyo veriyor?

Galatasaray ile Fenerbahçe Kıtalararası derbide karşı karşıya geliyor, dev derbiyi TRT Radyo 1 yayınlıyor.

Fenerbahçe maçı hangi radyo kanalı veriyor?

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir. TRT Radyo 1’in büyük illerdeki frekansları şu şekildedir: 95.6 İstanbul; 93.3 Ankara; 94.7 İzmir; 87.9 Bursa; 105.1 Adana.

Karagümrük Fenerbahçe maçı hangi kanalda?

Fatih Karagümrük – Fenerbahçe maçı 22 Aralık Çarşamba günü saat 20:00’de beIN SPORTS 1’de canlı yayınlanacak.

92.3 Hangi radyo?

Lig Radyo Dinle Canlı 92.3 Canlı Radyo Yayını. Spor Haberleri Radyosu … Bu radyo yayınında a dan z ye kadar spor konuşulmaktadır. Lig Radyo sayesinde ligdeki önemli maçları dinleyebilir ve hem maç önü, devre arası ve maç sonrası yorumları dinleyebilirsiniz.

Gs maçı hangi radyoda?

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki zorlu Süper Lig mücadelesi TRT Radyo 1’den canlı olarak dinlenilebilmektedir. TRT Radyo 1’in büyük illerdeki frekansları şu şekildedir: 95.6 İstanbul; 93.3 Ankara; 94.7 İzmir; 87.9 Bursa; 105.1 Adana.

TRT Radyo 3 hangi frekans?

88.2 frekansından yayın yapmaktadır. Trt Radyo 3 en güzel klasik müzikleri kaliteli yayınlarıyla size ulaştırıyor.Türkiye’nin bilinen en tecrübeli yayın kuruluş olan Trt yabancı müzik yanımızı Trt Radyo 3 ile doldurmaktadır.

You might be interested:  Radyo Acmak Icin Ne Gerekli?(Doğru cevap)

TRT Radyo kaçıncı kanalda?

D-Smart 660. kanaldan yayın yapmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *